reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
oj ;(
Dobrze Edytko ;) uciakam spać ;*
Dobranoc i ucałuj dzieciaczki na dobranoc od ciotki ;*:-):-)
Karaluchyy !;)
 
Witam zrobilam test i wynik negatywny @ dalej nie ma :-(
 
Oj :sorry2: edyta01 ciekawe co to sie z twoja @ porobiło. A może test za wcześnie jest zrobiony?
 
Oj :sorry2: edyta01 ciekawe co to sie z twoja @ porobiło. A może test za wcześnie jest zrobiony?

Niby to 3 dni po terminie @,ale mikusia pisala ze jej pozytywny test wyszedl dopiero tydzien po terminie @,moze i u mnie tak jest :dry: dziwi mnie fakt ze @ jeszcze nie ma...
 
Edytko- równiez trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&, jak widzisz owulacja tez czesto robi psikusy...ja nadal @ brak a test (ostatni juz) powarzam jutro- powoli oswajam sie jednak z mysla o ponownym macierzynstwie...a dzisiaj w nocy nie moglam dobrze spac bo mnie piersi strasznie bolaly:(
 
reklama
Tak naprawde juz sie nie ludze,ale z drugiej strony mam nadzieje ze poziom hormonu jest za niski aby wykryl go test....


Mikusia a ile jestes juz po terminie ?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry