reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a mandarynek to ja mam całą lodowke :)
mmm a teraz soczek porzeczkowy ;) ;) :-)

no a łózeczko dostaniemy od sąsiadki z przeciwka :)
 
reklama
a mandarynek to ja mam całą lodowke :)
mmm a teraz soczek porzeczkowy ;) ;) :-)

no a łózeczko dostaniemy od sąsiadki z przeciwka :)


To w sumie zaoszczedzicie sporo kasy :tak::tak: bedziecie mogli w to miejsce cos innego kupic...
A jak z ubrankami?narazie kupujesz unisex-y czy zaczniesz kupowac jak poznasz plec ?
 
Wiesz takie uniwersalne juz mam ;)
kolory typu biały zielony zółty :)
a jak poznam płeć w poniedziałek a to bedzie 7go 3 dni przed wypłaatą i tydzien przed 14stka to wtedy poszaleje ;):) z ciuszkami ;):-)
 
hehe ze sie wtrace
ja kupuje unisexy, chlopiece i rozowe . OD ROKU ;) hahahhahaha
szalona jestem, wiem :))))))))))))))))))))))
 
JOS ty to jestes przeszalona ;) he
mi mama gada ze na początku jak sie dzidzia urodzi to nie ma znaczenia jaki ma kolor bodow na sobie:-)
 
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
hyhy
lapie mnie glupawka
nie zwracajcie uwagi ;)
 
Jos to powinna byc dziewuszka abys mogla ubrac ja w ten roz co nazbieralas :-D:-D
 
reklama
edyta : 3 kartoniki dziewczece czekaja
jak bedzie drtugi chlopak to nie ma bata : bedzie chodzil w rozu i sukienkach :)
dzis wrocilam z dwupakiem body : rozoewy + bialy
bialy sie przyda na 100%
a tak na powaznie to ja uwielbiam dzieciece ubranka, moglabym prowadzic sklep :)
dlatego zbieram i zbieram ale sie nie nastawiam
wychodze z zalozenia ze unisexy+jedna plec sie przudadza a druga ewentualnie odsprzedam czy wymienie z inna mama
albo poczeka na swoja dzidzie nr 3 moze :)

dobra spadam, bo naparwde zaczynam szalec zpomyslami!
czas sie wyciszyc ;) pa!

w sumie to ja chce i to i to :) niby powinna byc teraz babka, ale ja bym tez BARDZO chciala chlopca
i chyba jeszcze przed dziewczynka... (to ewentualne trzecie hehe)
BYLE TYLKO O CZAASIE I ZDROWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry