reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mamusiu dobranoc;* wiesz zycz dzieciaczkom dobranoc ale tak po cichutku ;D ;*
Edyto my to nocne marki :)
Rurka dobrej nocki ;*
 
reklama
Ja też nocny marek:-D ale ten graciasty komputer jest tak powolny że odechciewa mi się pisać i co kawałek mnie wywala
 
Mloda bo jak szalec to szalec :-D


Rurka dziekuje
daje_kwiatka.gif
,dobranoc kochana

Agapko dlatego komp stoi u dzieci w pokoju a ja mam lapka :-D
 
Dobry wieczor wszystkim:)
Dawno mnie nie było, ale to przez to, że komp mi siadł:(
Co tam u Was słychać?? Są jakieś nowe mamusie??
 
moj tez chodzi tak jak by musie nie chciało a musiał ;D he:-):tak::-D
nawet spac mi sie nie chce...
A moj panicz K... poszedł "daleko" i ani nie raczy sie odezwać... :)
szczerze: to mam to gdzieś :) :szok::baffled::rofl2:
 
marcepanek : jeszcze raz gratulacje :) slicznie wygladaliscie! a brzusiu super, co prawda wyglada na 20 a nie 33 tydzien ale to dobrze : nie musisz sie martwic rozstepami i zrzucaniem kologramow ;)jeszcze 3 tygodnie i bedzie te przepowiedziane przez lekarza 36 tyg. !!!! a kto wie moze dotrwasz spokojnie do konca? :) tego wam zycze!!!!!
 
jlulka witam Cie my sie chyba jeszcze nie znamy :)
są są kolejne fasolki ;) :-)

ja chcęęęęęęęęęę jużżżżżżżżżż rodzićććććććććććć :tak::-):-)
 
mlodamamusia- rzeczywiscie nie mialysmy okazji sie poznac, ale mam nadzieje ze damy rade to nadrobic:)
to kto zafasolkowal??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Edytko ja mam lapka ale w serwisie bo się popsuł a jest na gwarancji i męczę się z tym gratem
Dobrze ja już się żegnam i życzę wam dobrej i owocnej:-) nocki, pa pa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry