reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol - no przecie Kocurkowi kreski wczoraj wyszły dwie !!!!!!!!! :-D:-D:-D chyba pije ostatnią kawę gdzieś w barze mlecznym :-D

Aż muszę ten suwaczek skontrolować i porównać :-p Bo wcześniej go nie było jak sprawdzałam
 
reklama
Wiola - dzisiaj to Cię zacałuję :*:*:* Bardzo dziękuję )))))))))))))))

Sol - no pięknie tam to wszystko wygląda :-D podoba mi się i mogę powiedzieć śmiało, że akceptuję :-D:-D teraz jeszcze pysia, kocurek, Asionek, jos i ....... Edytka :-p

Sol
- Kocurkowa napisała wczoraj:
- Kocurek zielony jak ogórek :-D:-D:-D no to my już wszyscy wiedzieli ))))))))))
 
Ostatnia edycja:
made a caluj niekrepuj sie w ogole:-)nadstawiam drugi policzek:-)
wpadlam w szal sprzatania.... wszystko mnie boli ale latam ze szmatka jak szalona...
 
Wiola - Tobie to się ewidentnie nudzi :-D ja leżę z laptopkiem na klacie, obok śpi Maniutek i mam w nosie sprzątanie i całą resztę :-p

No i wiedziałam, że muszę o czymś pamiętać :
Edytko z okazji ukończenia przez Twojego maluszka pierwszego roczku, Wszystkiego Najlepszego, aby się zdrowo rozwijał, kłopotów przysparzał umiarkowanie i był wiecznie radosny :-D
 
Ostatnia edycja:
made tobie wolno w koncu w ciazy jestes tak?:-)gratuluje spostrzegawczosci....
edyta wszystkiego najlepszego dla Natana:-)
 
made - przeca jos już zafasolkowana :-D

Bawiłam się suwaczkami - teraz fajniej wygląda :-p
 
Sol - no właśnie, ja wymieniałam już te zafasolkowane :-p żebym na szarym końcu nie była :-D

Sol ! Odwaliłaś kawał dobrej roboty !!!! Pięknie to wygląda :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry