reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
witam porannie
Jos i Mikusia- moje ogromne gratulacje!! ale nam się forum posypało:-)
Mikusia- mi w dniu @ wyszła druga kreska tez bladzioch, ale dwa dni później było już wyraźnie-także ciesz się kochana- w październiku będziesz drugi raz mamusią:-)
 
reklama
aj ciezko mi narazie w to uwierzyc:) a jak sie uda to bede juz miala 3 dzieci(jestem tez macoszką;-)- mam nadzieje ze tym razem dziewczynka :):) ajjj musze to miec na papierze:)
 
to rozumiem że masz dwóch szalonych smyków:-), ja w sumien nie wiem- z jednej strony chciałabym córkę- dla odmiany ale wiem że dla mojego syna lepszy byłby brat:-)
 
tak tak dwoch obuziaków 5 i 2 latka:) dlatego staralismy sie o dziweczynkę - ale najwazniesze zeby zdrowe było - czekam na meza jeszcze z pracy nie wrocił:p pozdrawiam odezwe sie pozniej:)
 
JOS alez super wiesci gratuluje serdecznie :)

u mnie na razie bez zmian... za niedługo jade na wizyte do szpitala... no i kazdego dnia od nowa licze, że jednak Maja sie zlituje nad biedna matką i nie bedzie męczć tylko grzecznie rozpocznie poród... ale póki co to... NIC...

wiec sle jeszcze póki moge fluidki od Maji
lapcie testujące i starające sie :)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam sie z rana ;-)
ale tu dzisiaj pustki...
Jos gratuluje.! nastepny dzien wesolych wiesci....super.
 
jos i mikusia gratulacje z calego serca dla was... spokojnej ciazy, malo dolegliwosci ciazowych i zdrowych dzieciaczkow
maran nikogo nie ma wiec ja sobie nalapalam wiecej fluidow od Maji:-)
kochana mam nadzieje ze szybko sie rozsypiesz i zobaczysz w koncu swoja corcie po tej stronie.zycze latwego porodu

 
reklama
dziekuje bardzo dziewczyny !!!!

mikusia : gratulacje :) to na pewno to! za dzien dwa kreski beda wyrazniejsze, ale jak sa dwie to juz jasne! :) super!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry