reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
rurka dawaj.... tescik masz?
asionek wedlug mnie idz sobie troche wczesniej....
sol przepraszam.... to z tego podniecenia:-)
 
reklama
Dziękuję :* :* :* :* :* :*

musiałam jednak iść do pracy dziś ..... nie mogę się skupić ..........
 
Chciałam poczekać aż asionek przekaże piękną nowinę :) :) :) :) i dopiero potem ja........ :)
 
Wiolka mam nawet 3 ale jeszcze nie :D siuski poranne już zmarnowane... może jeszcze poczekam, chyba, że nie wytrzymam, to nie poczekam :-)

Asionek moim zdaniem, może warto iść wcześniej?
 
Kocurek no co ty , czemu na mnie czekalas ?? :)
u ciebie to juz chyba starsza ciaza ?? :) ktory to tyg??

Wiola moze zadzwonie do mojego gina i sie jego zapytam co on mysli :)
teraz tylko stresa mam , obcy kraj , wszystko nowe i jeszcze nie bardzo sie orientuje tutaj co i jak ....

Jos bede cie meczyc hehe
 
kocurek : gratulejszyn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super :) ale dobre nowiny dzis :))))) jak oznajmisz dobra nowine przyszlemu tatusiowi ??? :)
:-):-):-)

asionek : mozesz mnie meczyc ile ci sie podoba, dla mnie to nie problem
chetnie pomoge na tyle ile potrafie i pamietam z pierwszej ciazy!
a do lekarza ja szlam chyba jakos 4 tyg ale tylko okreslil wiek ciazy na kalendarzu to bylow zwyklym miejskim centrum
zapisal witaminy itp
ale tydzien pozniej juz sprawdzal inny ciaze na usg ze katycznie cos tam jest :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No miałam dylemat - TY asionku miałaś być gwiazdą czwartku :-D jos szykuje się być gwiazdą jutrzejszą :-) kocurek nie wiedział gdzie się wcisnąć :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry