reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
czesc edytka :) ja mimo tempki sie nie nakrecam. poczekam na wyniki M. z nakrecaniem.

mama - no suwaczek wakacyjny bardzo prawidłowy :-) chociaz nie wiem czy nie powinno byc 2 + brzuch :>:>:>
wedlug tej strony moje dziecko ma 12 dni hahahahahhahahaha
 
reklama
POK- no takie z brzuszkiem byloby si ,ale niestety nie bylo takiego do wyboru :) a ja dopiero wieczorem sie wpatrzylam i dojrzalam ,ze jest 3 wiec...czyżby jakis znak :):):))))
noo a 12 dni to juz duzą dzidzie masz :))fajna stronka -od razu masz suwaczek na dole i wiesz kiedy ktory trymestr :))

robie herbate zieloną i do tego pączek -ktoraś chce ?????:)
 
mama : na suwaczku od razu rzucila mi sie w oczy ilosc dzieci ;))))) GOOD!!!! :)))
mi tez wyszlo ze jestem w 4 dniu ciazy.... tylko zapomnieli dodac ze trzeba miec temp. wyzsza niz 36,6-36,7 ;))) hihihihiihihihihhii
ale data 15.10 by mi bardzo pasowala, urodizlabym jeszcze jako 25-latka ;)
jak nie przenosze 4 dni to sie zmieszcze w 'dacie' ;)
 
mama-wlasnie, zobaczymy co teraz ten cykl przyniesie. 3-go jade na wizyte do gina. Umowie sie z nim a obserwacje cyklu i badanie ph, zobaczymy czy cos to pomoze
 
aaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

dzwonilam do lab. wyniki juz sa ale nie moga mi podac przez telefon. Lekarz juz je ma. Zadzwonilam do gabinetu a tam automatyczna sekretarka. Szlag.
 
JOS- hahahahaha-zmiescisz sie w dacie:))dobre:)hahaha
narzie tempke zostaw ,jest za wczesnie na spadek u Ciebie a poza tym nie wszystkie musza miec 37 -zalezy jaką masz poczatkową tempke.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry