reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
POK- nie ma sensu mierzyc jak masz @-po co-ja zaczynam mierzyc jak tylko sie skończy :)
juz ide poczytać o testach.

a Sol- ma teraz 2 dzieci i wiadomo-troche mniej czasu,ale opanuje sytuacje to wleci pewnie.
 
reklama
Pok a na jakie wyniki Ty czekasz?

Mama
kliknęłam na Twojego linka - moja dzidzia ma minus 5 dni, termin poczęcia 31 stycznia i UWAGA! - termin porodu 24 października, czyli jeszcze mogę być październikową mamą hehe :))) Za szybko skreśliłam swoje szanse :))

Julka przykro mi z powodu @ - a który to Twój cykl starań? Wiem, że pierwszy dzień cyklu z reguły nieprzyjemny jest :(
 
POK no z tej listy to tylko znam Clearblue-i widze ,ze maly procent ma bo 66...a taki mam w domu-co pokazuje + albo -....
mam jeszcze Quick Vea..

LIL- no to &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za dzialania i pazdziernikowe rodzenie:))wiesz chociaz kiedy bedzie owulka wedlug tej strony a teraz leć po testy owu i dziala kochana..
mi z tej strony wyszlo ,ze owu bedzie 22(przy 26 dniowym cyklu) albo 23 tycznia(przy 27 dniowym) i ...po testach owu i temp.wyszlo ,ze mialam...22 stycznia -tak jak na tej stronie-teraz czas oczekiwania :))
 
Ostatnia edycja:
Mi pokazalo ze dziecko ma 6 dni termin produ 13 pazdziernik :-D:-D

Jlulka i jak tam dajesz rade z suwaczkiem?
 
Julka oj to już sporo tych cykli :( A jesteś pod kontrolą lekarza? Robiłaś jakieś badania???

Mama, Edytka to razem celujemy w październik!

Kocurku a jakie badania robiła Pok?
 
EDYTA- mi wychodzi termin na 15 pazdziernika :)))

ale my jesteśmy świrki-muchomorki :):):):))))))ale trzeba tak żartem czaem bo oszalec mozna..

JULKA- kurka siwa-to juz troche walczysz...mi mija rok..a córkę i syna staralismy sie po 8 miesiecy mam 2 poronienia za sobą-nie jest lekko kochana.ale bedzie monitoring ,zrob to badanie ph...najwazniejsze to dzialać w temacie i poznać wroga i walczyc....jesteśmy z Tobą!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry