reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Mama, Pysia, Kocurek, Kala!!!!!

Kala będziemy tęsknić :))) Wiesz ja po tym castagnusie teraz dziwnie się czuję - często mi coś śmierdzi, mam zgagę, albo mi niedobrze. Same objawy ciążowe wypisałam haha, ale tak właśnie jest - choć nie było ani jednej przytulanki na razie i jeszcze sporo do owulacji - ale tak się właśnie zastanawiałam czy to nie jakiś efekt castagnusa u mnie - w końcu jem go na czczo. A humorek dziękuję dobrze - dopóki nie zacznę myśleć o staraniach. Wczoraj rozmawiałam z mężem o staraniach i się przekonałam, że wcale nie mam dystansu! Łatwiej mi całkiem zrezygnować niż starać się bez stresu. No ale zobaczymy jak będzie - chciałam od dziś zacząć się starać co 2 dni, ale jak pomyślę znowu o tym schemacie to aż mnie mrozi...Tylko, że jeśli przytulanki miałyby być tylko wtedy kiedy ochota to nie wiem kiedy by się udało, bo w tym cyklu czasowo kiepsko, koncerty, mąż ma zabieg i w ogóle wychodzi na to, że spontan możliwy byłby dopiero długo po owulacji. No nic luzuję :)))

Kocurku, Pysiu jak Wy się czujecie???

Mama
u045.gif
<------------- POLECAM jakbyś szukała odwrócenia uwagi :)) ŚCISKAM!!!!

Hejka JOS!!!!!!
 
reklama
Uuuuuu mama poprawiasz wynik :-) no właśnie - ZIMNY :eek: :confused:

Hej jos ale masz pisane :-D eee tam nie ma jak Polska! Wracaj!!

lili no to może nie co dwa dni .. tylko testy w ruch ... ? :tak: Co Ty na to ? Wtedy tylko w trakcie dwóch kreseczek i wystarczy... ;-)
 
Ostatnia edycja:
JOS- no to masakra co Ty piszesz i tym paryskim życiu-w szoku jestem i tak jak Kocurek pisze-wracaj do PL :)))
KOCUREK- masz cierpliwosc.....oj masz..

MADE-jak tam beeeeeeeeeeeta!!????

LIL- no wlasnie kochana-testy owulacyjne ,ale z apteki nie z allegro :))
ja tez tak sobie pomyslalam ,ze jak bym miala dzialać tylko wtedy kiedy jest ochota to marne szanse na powodzenie...:)
 
nie miałam neta od rana :wściekła/y:

ale juz jestem!

najpierw pokażę Wam mój szok z rana: albo jestem chora albo nie wiem co:

Zobacz załącznik 321343

najwyzsza temp w cyklu. zobaczymy. brzuch mnie boli bardzo okresowo i apetyt na czekolade tez bardzo znajomy no ale ta tempka... dziwna. zeby az tak skoczyla?


jos - co do Genewy nie jest tak rozowo. Nie jest tak, ze agencja by nie wystawila mieszkania. Tu nie jest latwo znalezc mieszkanie - w miescie nawet po 100 chetnych na lokum i z tego regie sobie wybiera kogo chce. Lazienki nie odswiezane od lat 60. kuchnie dziwaczne. Nam sie farciarsko trafiło mieszkanie małe ale świeżo po remoncie - jestesmy pierwszymi uzytkownikami nowiutkiej lazienki, kuchni ze wszystkimi nowymi sprzetami i do tego placimy jakies smieszne pieniadz. Ale mielismy po prostu glupie szczescie. Mieszkania ogladane wczesniej i te teraz, które oglądam (bo chcemy zmienić na większe) to jakaś masakra. No chyba, że ma się ochotę mieszkać pod miastem (a tu odległości są 10 razy mniejsze niż w Paryżu), to już można znalezc coś lepiej. W Genewie różowow pod względem mieszkaniowym nie jest - ale jak już się ma mieszkanko to jest bosko :D ja tam kciuki zaciskam, żebyś tu była to sobie na kawkę pójdziemy :)


kocurku, pysiu - &&&&&&&&&&&&&


dzieki za kciuki dziewczyny. na razie nie mam odwagi zadzwonić. Powiedzieli, że wyniki będą najpóźniej w południe, to zadzwonię koło 13, zeby znów się nie rozczarować.
 
Pok betkę robiłaś??? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama, Kocurku chyba się skuszę na te testy, namówiłyście mnie, bo coś czuję, że ilość przytulanek wyczerpałam ostatnim razem - miałam cykl, kiedy było 14 razy pamiętacie?
 
mama : wczoraj mierzylam w ciagu dnia wiec zadna to informacja. zerwalam sie wystraszona rano do malego bo przysnelam nad ranem i mnie nawolywal i bylo juz z apozno. a wciagu dnia to mam zawsze miedzy 37,1-37,3... ale to nie rano niestety :(
wiec nie wierze w ten cykl

kocur : wrocilabym - taki mialam nawet plan na po studiach :-D
nawet nie chcialam ciagnac 5 lat tylko na 2 roku zdecydowalam ze po licencjacie wracam
we wakacje przed rozpoczeciem mojego ostatniego roku w paryzu poznalam meza :)
kolezanka z roku wrcoila po liencjaccie jak bylo ustalone... a ja nie...
maz mnie zatrzymal hehehehe :-) -co mu teraz czasem wypominam heehe jak sie wkurze na zycie tutaj
mam niezbity argument !

PS. zapomnialam dodac ze w paryzu w starym budownictwie nie tylko uziemienie jest rzadkoscia, ale i plastiki okna :)
zreszta tutaj tez! uziemienie mam w kuchni tylko i lazience - tam gdzie woda !!!!
okna drewniane, pojedyncza szyba, ciagnie powietrze! w domu 21 stopni : tyle jeszcze nigdy nie mialam nawet w paryzu w starym budownictwie, stare okna, ale mala kawalerka wiec grzejnik dawal rade... a tu... szok!
mama : w szoku to ty bys byla dopiero jakbys to zobaczyla na wlasne oczy ;)


POK : wykresik super!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-)
a lazienke i kuchnie : dokladnie mamy z lat 70! co jets i tak "super nowe" ;)
tak mi zal poprzedniego mieszkania ktore odnowilismy w 100% od podstaw! nawet wyrownanie podlgi pod parkiet robilismy bo bylo krzywe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! okna i wszystko bylo cacy :(
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry zszystkim staraczkom:-)
U mnie dzien nie zaczął się dobrze, bo przyszła wredna @:-(. To teraz zaczynam nowy cykl, a co tam u Was są jakieś nowe mamusie??
 
no Pok - coś jest z tą twoją temp., hmm a ile dniowe masz cykle?
a tak w ogóle kliknęłam w link-byłam dzisiaj grzeczna- codzienie pamiętam aby kliknąć w pajacyka a u ciebie to nie zawsze... sorry:zawstydzona/y:

pozdrawiam
 
lil nie robilam - moze ta temp to taki wybryk po wczorajszych spacerach na zimnym powietrzu? takie mam brzuszne skurcze od wczoraj jakby @ juz miala byc i szyjka tez taka odrobine poluzowana mi sie wydaje, więc to raczej nie fasolka ale głupi nadzieję zawsze ma :rofl2:

paulina - dzieki za klika ;-)

jjulka - tulam! wredna krowa, tfu! małpa. ale i tak krowa. trzymaj sie cieplutko i mysli nastaw na nowy cyckl.
 
reklama
No lili te 14 razy to pysia by pewnie zbyła śmiechem :-D ale dla mnie to dużo... bardzo duuużo :-p Zainwestuj w domowe laboratorium, zacznij sobie od 9dc najlepiej ... i nastaw się na dwa opakowania :-)

pok a to ci dopiero :szok: poczekamy zobaczymy i zaciskamy póki co :-) :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry