reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczynki wróciłam od gina! :-)

Tą minką się nie sugerujcie, ale za to ginka przynajmniej rozwiała moje wątpliwości i wepchnęła we mnie nadzieję na przyszłość.
Zrobiła mi usg mimo @, i stwierdziła, że to krwawienie to typowa @, sprawdziła usg macicę i jajnika, jest wszystko ok. Umówiłam się z nią, żeby jeszcze cytologię zrobić. Powiedziałam jej o niedoczynności tarczycy.
Na końcu wytłumaczyła mi, że to była ciąża biochemiczna, doszło do zapłodnienia, coś tam się podzieliło ale po prostu podział się zatrzymał a zaczęła normalna @, dlatego też były pozytywne wyniki testu. Dodała, że gdyby zrobić dokładne badania wszystkim kobietom podejrzewających u siebie ciążę, wyszłoby że 80% miało ciążę biochemiczną.
Przynajmniej uspokoiła mnie, że to nie było typowe poronienie i że ze spokojem możemy zacząć się starać w nowym cyklu.
Kazała mi iść do endokrynologa, zrobić badania poziomu tsh, a doktorkowi powiedzieć, że staram się o ciążę i czy coś w tym przypadku trzeba będzie robić.
Nie jest źle, uspokoiłam się i już się tym nie martwię. Ze spokojem możemy dalej się starać o fasolkę ;-)
Więc wszystkim przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~żeby się udało :-)
 
MAMA dzieki wielkie ;*
KOCUREK gdzie jestes?
Ja nalozylam maseczke blotna z avonu ;) fajny ma zapach. pozniej ja zmyje a za pol godzinki prysznic i mycie wloskow
 
PYSIA- no to u CIEBIE tez ladnie,ze @ jeszcze nie przylazla-coraz wieksza nadzieja..

KOCUREK- a Lil i Pszczolka- odpoczywają od bb..mam nadzieje,ze wrócą:tak:

ZIZI- a Ty jesteś ,co u Ciebie ?????

Hej, jestem:tak:
Mama trochę pracy w pracy i nie mam kiedy do was zajrzeć. A w domu, jak to w domu, różne rzeczy do roboty. Dorwałam się do ksiązek "Zmiech" i "Księzyc w nowiu" i sa tak wciągające, ze czytam cały wieczór, aż padnę;-)
 
AELREDA dobrze, ze wszystko sie od gina dowiedzialas i ze mozecie rozpoczac staranka od nowego cyklu.
 
AELREDA- no to super,ze zadowolona jesteś z wizyty i że macie zielone swiatlo do dzialań..
PYSIA- ja tez mam tą blotną maseczkę :)
ZIZI- to fajnie,ze masz ciekawe książki-przynajmniej sie tyle nie mysli wiadomo o czym...


ide pogadac z kumpelą przez tel bo sie umówilam przed 18-Tom juz jest to bedzie z dziecmi a ja pojde spokojnie na górę.
 
MAMA milej pogaduchy ;) Ja teraz zamowilam ta maseczke fajna! i ten zapach strasznie mi sie podoba.
 
pyś i mama ja uwielbiam te błotne klimaty avonu :))))))))))) mam jeszcze masło w takim fajnym słoiczku ... też ładnie pachnie :))))))

pysia kurde felek tyle wody nagrzałam a tylko pół kubeczka zalałam bo sie okazało, że musze oszczędzać bo mi na rano nie starczy :szok: no to by było baaaarrrrrdzo źle ....


no to sobie łapki wypaćkałam tym masełkiem słonawym ... i teraz mi się ślizgaja po klawiaturce :dry: a szkoda myć :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej Laski! Nic nie czytam, więc nie wiem, co u Was, ale czuję, że już na dniach zacznę nadrabiać, bo tęsknię. Póki co przesyłam buziaki - wszystko dobrze u mnie, usunęłam suwaczek starankowy - ale ciekawa jestem czy są jakieś nowe fasolki???
d070.gif
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry