reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziekuję za przywitanie. Jak dziś weszłam na forum to zdziwiłam się jak jesteście aktywne. Trochę czasu pewnie mi zejdzie zanim ogarnę wszystko, ale postaram się. Ja goszczę tu tylko wieczorem kiedy mój szkrab już śpi. W ciągu dnia mała jest strasznie aktywna, a jak widzi laptopa to ma ochotę go zjeść z radości.Ślini go, wali paluszkami w klawiaturę.
Co do starania to w tym miesiącu rozpoczeliśmy pierszą próbę. Wcześniej było dla mnie za wsześnie no i liczyły się kwestie zdrowotne. I tak obawiam się, bo córeczka jeszcze mała. Z pierwszym dzieckiem nie poszło nam łatwo. Starania trwały rok, ciekawe jak tym razem będzie. Jak przeglądam forum to widzę, że jest kilka mam z małymi dzidziusiami. Pozdrawiam Wszystkie mamy i ich dzidzie.
 
eddi29 witaj ja mam własnie małą dziewczynke w marcu bedzie miała 2 latka i teraz w lutym urodzi sie jej siostrzyczka... ale jakos damy rade... nie ma sie co tak na zapas martwić :)
 
Moja mała jest z końca listopada i jeśli by nam wyszło za pierszym podejściem to liczę na październik. PRzyznam, że ma wiele obaw. Bardzo podziwiam mamy takie jak ty, że dają sobie radę. Do narodzin Twojego malucha już blisko to takie cudowne uczucie.
 
Witajcie dziewczyny. Wróciłam po dwóch tygodniach niemania netu i pewnie połowa mnie nie zana a druga nie pamieta. No ale wróciłam na BB więc i na moje pierworodne staraczki więc na pewno będe wpadac i szybko się to zmieni. Dzisiaj pozdrwiam i sl e chłopczyńskie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
eddi - witaj :-)

wisieńko - wybacz ale nie mam nic na koncie żeby Ci odpisać :-( :sorry:


A ja już pisze z nowego nabytku i jakoś tak się przestawić nie mogę :-p Jakoś tak mi dziko :-p Ale siedzę poza biurkiem co mi jeszcze bardziej dziwnie :-p Oj ciężko mi się będzie przestawić :sorry:
 
Wisieńka - mam minutki do M na kom ale M nie wie że mam puste konto bo by mi łeb urwał :-p A nabytek to prezent za urodzenie dwóch córek, dwa razy ból porodowy i z okazji zbliżających się moich 25 urodzin :-) A konto doładuję jak wyjdę na spacer i wyciągnę kasę z karty - tego mi nie skontroluje a doładowanie z konta widać :-p


Spadam sprzątac biurko żeby miejsce zrobić na lapka :-p
 
reklama
KALA, KOCUREK I WIOLKA zdalam zdalam i wcale nie oblewam wiadomo z jakich powodow ;) o 22ej wrocilam do domu, jechalo sie okropnie z powrotem a mam poltora godziny drogi. mgla była okrutna..

dobrźe ze z kolega jechalam, jakos razniej bylo. a do mgly deszcz. wyjechalam o 13.30 a w szkole siedzialam od 16 do 20 lo. tyle na dzis. padam na pyszczek, mam nieodzowna ochote wejsc pod prysznic, a nawet wypada a potem zjem pomaranczki i do lozka
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry