reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
1. Na wiosne już Niunia będzie na tyle duża że bedzie można ją wozić w spacerówce i pokazywac światu jakie to cudo ;)
2. Będą święta i jeden wiecej słodki prezent do zrobienia
3. NAJWAŻNIEJSZE Pażdziernik jest szybciej niż listopad i grudzień ;)
 
reklama
made !!!!!!!!!!!! kurna chatka :-D zrobiłam testa ciążowego i wyszlo NICO !!! Nie jestem w ciąży, poza tym ożłopałam się aż cztery lampki wina na Sylwestra będąc pewna, ze nie ma dzidziusia... Ale do czasu!! Przyjdzie kryska na matyska :-) znaczy na kocurka hehehe
 
Ostatnia edycja:
No ewika plusy dobre :) Jeszcze gdzieś wyczytałam jeden argument - że można małą dzidzię na balkon wystawić, a nie jeździć w śniegach po ulicach.
 
No to co dziewczyny :-) za TEN październik wychylamy która co tam aktualnie ma??? - ja herbatkę :-D No to siup!!!!
 
made przypomniało mi się... a Ty niepijąca dziś czy jak....??? bo to chyba czas na kawę jakąś :))))))))
 
reklama
Palemka może to dobry znak z tym październikiem :))

Ja piję herbatkę z cytryną i mnóstwem brązowego cukru. No to siup w ten piękny dziób!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry