reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
duszek wklej zdjecie testu.....
niechce cie nakrecac ale ja jak zrobilam test ciazowy w 30dc to tez tyla slabiutenka druga krecha a teraz.... biega kolo mnie Iwisia;-)
 
reklama
KRUCHE ROGALIKI
Skladniki:
-4 szkl maki
-1 margaryna
-2 zoltka
-1 jajko cale
-cukier waniliowy
-4 lyzki cukru
-1 lyzeczka proszku do pieczenia
-2 lyzki smietany
-5 dag drozdzy

Wykonanie:
Make posiekac z margaryna, dodac zoltka i 1 jajko, cukier waniliowy, proszek do pieczenia
Osobno smietane rozrobic z cukrem i drozdzami. Wszystko dobrze zarobic i wstawic do lodowki na ok. 1godzine, kroic w trojkaty, nakladac nadzienie dzem albo nutelle i zawijac.
 
Hej Dziewczyny, witam sie i ja. Ale mi sie nic nie chce, aaaaa. Jeszcze 1 h i 18 min i mężuś po mnie przyjedzie i idziemy coś przekąsić na miasto:-D

Wogóle przeczytałam u nas na radiobielsko.pl artykuł, jak pijana lekarka robiła cc i przejechała maleństwu skalpelem po policzku. Włos sie na głowie jeży. Jeszcze pijana jechała autem do szpitala. prokuratura wyjasnia sprawę.
 
przed poronieniem miałam 28-33 max , teraz 1 po był 28 .... no i ten obecny . testy robiłam 25-28 i dziś 34 dc , dopiero ten cieniowaty prawie nie widoczny .
 
reklama
Wiola wiem, ciężko jest uwierzyć, masakra. Nie chce sobie nawet wyobrażać co czuje ten maluszek i jego rodzice.

Gram w pasjansa, bo taaaaaakie nudy, ale lepiej tak, niż upier...dliwi klienci.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry