reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To jest tak, że zakłuje, zaboli, przestanie, przez chwile ciągnie po czym znowu nic. I tak w kółko. Tylko dziwne, że z lewej strony skoro owu była w prawym jajniku.

Edytko wiem, że to możliwe. Tylko pytam czy to możliwe skoro ginka tydzień temu nic na lewym jajniku nie widziała.
 
reklama
EDYTA- cześć bo chyba sie dzis nie witalyśmy [FONT=&quot]
c033.gif
[/FONT]

a mnie tak boli lewy migdal ze ledwo mogę lykać [FONT=&quot][/FONT]
 
Witam wtorkowo. Mama musi byc faktycznie smaczny ten sernik. Spisze sobie ten przepis pozniej i kiedys zrobie
 
Dzień dobry.

Ale się wyspałam....aż miło )))
Widzę temat testowanek gorący .... ja też dzisiaj zatestuję, przecież nie zostawię jednego listeczka ;) a tak poza tym, to też zaczęłam mierzyć temperaturę, tylko z interpretacją ciężko, ale.... myślę, ze z upływem czasu, stanę się taką samą ekspertką jak mama :)))))
Do tego czasu, proszę o wsparcie.

Teraz sobie zrobię kawkę.....
 
Hej mama;-)

Krolowa moim zdaniem wszystko jest mozliwe,skoro byla na prawym to teraz moze byc na lewym,kobiece cialo jest nieprzewidywalne;-) chyba ze cos jest na rzeczy:tak:
 
A ja poki co leze przed tv. Musze isc na zakupy a mi sie nie chce okropnie :\
Moze dzis zrobie rogaliki...
Poki co sie lenie, nawet tylka nie chce mi sie ruszyc po kawe
 
PYSIA- cześc ,wypróbuj:))a tymczasem podaj przepis prosze na rogaliki [FONT=&quot]
g080.gif
[/FONT]

MADE- no witamy spiocha :))rozumiem ,ze synek tyle pospal-fajowo:)
pewnie,ze po kilku cyklach mierzenia "zalapiesz" jak dziala Twoje cialo i bedzie si...
ja skonczylam kakao i zaraz śmigam po Domisia.
 
made mi się też ostał ino jeden listek ... to może byśmy tak wespół w zespół zatestowały po 16:00 ???? :))))))))) Oczywiście z pysią !!!!!! :-)

Zjadłam czekoladę - mam wyrzuty sumienia :dry:
 
reklama
Ja tez sie witam!

Lewy jajniczek pika, mam nadzieje, ze jajeczko rosnie. Dzisiaj i ja wieczorkiem tescika zrobie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry