reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
lil maja no odpukać póki co humorek mnie nie opuszcza... oby tylko tak dalej... oby się w ogóle udało, bo jak ostatnio się staraliśmy to na nic nie patrzyłam, przytulaliśmy się kiedy mieliśmy ochotę... a teraz robię te testy, mierzę nawet tempkę rano.... no i się staramy.... chyba jednak nie najlepszą metodą było nie myślenie o starankach tylko działanie....
made witaj w klubie... a Ty który masz d.c.?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pysia zgadzam się, że testy troszkę z równowagi wytrącają...Ale będzie dobrze!!!!

Idę myju myju, potem może być kiepsko z czasem, a staranka już niedługo hehe :))
 
lil - no ja bym z łóżka nie wychodziła, nogi na klej i do sufitu ;)))))) Powodzenia!

pysia - no dzisiaj mam 14 dc. gdyby okres wystąpił w terminie to za trzy dni owulacja, ale zobaczę co te testy pokażą... choć wydaje mi się, ze będę musiała dokupić ;) tak dla sprawdzenia :p
 
lil maja no mam nadzieję, że to się wszystko dobrze zakończy dla mnie ;))) a jak nie to idę do gina w nowym cyklu.... ;-);-);-)
To leć i się staraj :-):-):-) u mnie staranka już dziś były...
made a u mnie ciężko wyczuć jak to z tym okresem... wahają się od 27-30 dni ... no i nie wiem jaki będzie ten cykl, więc chyba będzie trzeba tak testować że w razie jakby miał byc dłuższy cykl
 
pysia - wiedziałam, że coś jest na rzeczy jak Cię tak długo nie było :p
No i dobrze, grunt to przyjemnie zacząć dzień ;))) u mnie na przykład była to.... kawa :)))))

No właśnie, i na te wahania trzeba wziąć poprawkę, czyli testujemy z dwóch pudełek :)))))) do skutku !
A jak nie - to reklamacja :)
 
Ostatnia edycja:
mademoiselle -teraz nie, kończę bromergon (odstawiam go), ale już pomału próbujemy. Moja gin chce mi też powtórzyć badanie drożności, bo miałam robioną rok temu, ale przez inna lekarkę, która z wielką pasją monitorowała mnie, dawała pregnyl, a nie zauważyła, że mam za dużo prolaktyny:no:, a testosteron chciała zbijać po tym jak urodzę. No i tak prawie rok przez nią straciłam...
 
Ostatnia edycja:
made oj musisz się poprawić. Na szczęście masz jeszcze wieczor na to. A i kto to widzial zaczynać dzień od kawy?:-D:-D:-D
No tak... z 2ch pudelek jak nic :)))
Bo może tak być, że nie potrafiliśmy przez poprzednich kilka cykli wycelować w owulkę, a może przyczyna tkwi gdzie indziej? Więc będę do skutku testować w tym cyklu.... a jak nie to wybieram się do gina... mąż też jest bardzo za... żeby powiedzieć o co kaman i niech coś zaradzi :)
 
reklama
Mere - no szkoda trochę tego czasu, ale dobrze, że trafiłaś w dobre ręce, teraz już tylko będzie Lepiej! Trzymam kciuki, bo dwa lata w zupełności wystarczą ;)

pysia - taaaa, i paraduję w tej garsonce jak idiotka po domu, a mojego Pana jeszcze nie ma :( normalnie się zaraz przebiorę ! :))))))))

Sergeevna - no, no.... teraz testy owulacyjne, a za dwa tygodnie masówka ciążowych :))))))) ale będzie nerwówka.
Jejku.... ale by było fajnie, jakby tak wszystkim się udało :)))))))

Teraz trzymam kciuki za mamę :) Ona pierwsza testuje
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry