reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sergi, nie wiem czy zauważyłaś ale już nas jest dużo testujących: ja, made, lil maja, pszczołka ;-);-);-) no jeszcze TY dojdziesz :)
made a o której będzie?? paraduj dalej :-):-):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
pysia - no już powinien być od półtorej godziny... hmm..... myślisz, że może być w wypożyczalni strojów karnawałowych ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
made bardzo możliwe, że tak... może on też dla Ciebie coś specjalnego przygotował :-):-):-) To by dopiero było :happy2::happy2::happy2: Ty otwierasz drzwi w garsonce, a on tez jakoś tam przebrany :-):-):-)
Oj tak... fajnie byloby jakby nam się wszystkim udalo... moje marzenie
sergi :-):-):-):-)
 
mere - witaj:happy2:. Mam do Ciebie pytanie, w którym dniu cyklu robiłaś testosteron, też muszę zrobić. Obecnie biorę castagnusa, mam nadzieje, ze on nie zafałszuje mi wyników.
 
I co tak cicho, babeczki?...
Znalazłam opis ciekawej...ekhem...pozycji ;-)

Jak wygląda pozycja 'na żabę'?
- On leży, jemu leży, a ona rechocze...
:-D

I jeszcze jedno...


Jakiego środka antykoncepcyjnego używa młoda dziewczyna?
- Jeśli może, zaciska nogi, jeśli nie może, zaciska kciuki.

 
Ostatnia edycja:
No i się doczekałam :p przyszedł kominiarz :))))))
Miłego wieczorku Kobietki, może zajrzę później.

Marcepanku - kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sergeevna - hahahaaaa dobre !
 
sergi no wlasnie nie wiem co tu zapadla taka cichosza :sorry2: A o tej pozycji na żabę to słyszalam już dawno :-D:-D:-D
made leć leć tylko nie marnuj czasu :-):-):-)
 
To tak:
Cykle po bromergonie mam jak w zagarku, co 28 dni:)
W którym dniu cyklu robiłam badanie, to nie pamiętam, bo to już było dawno:( Ale z tego co pamiętam to chyba to nie był jakiś konkretny dzień...
Może założymy kapelę, skoro nas aż tyle:)
 
reklama
Mere heh jestem za :-D:-D:-D
Oj będzie się działo.... teraz testy owulacyjne, potem ciążowe
ho ho ho
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry