reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Co do spania!!! mnie się chce i to bardzo!!!! Ale tylko dlatego, że w nocy moje dziecię troszkę przychorowało i dało nam czadu :-(
Teraz jest ok!!!
 
reklama
Właśnie!!!! Czekam jedynie na wyniki swoich badań i dalszą konsultację z moją nową gin. Zobaczę jaka będzie jej decyzja!!!

Ja słyszałam, że generalnie nasi M powinni brać witami bez względu na to czy się starają czy nie!!! Ale jakie tego nie wiem...jedno jest pewne, że jeśli u mnie okaże się do końca ok. NA OSTRZAŁ IDZIE MĄŻ!!!!
 
Maja ty żeby nie myśleć to się synkiem zajmij. Ja nie mam tak dobrze.

Nikusia przebadaj męża może akurat coś sie wyjaśni. Trzymam kciuki za was wszystkie!!
 
MLODAM 8d.c. cykle nieregularne mialam 31,31 i teraz 28 dni. Nu i pojade na owulacyjnych, ktore czekaja na poczcie na mnie. no nic. ubieram sie i zmykam
 
NIKUSIA- mi wszyscy sugerowali ,ze Toma nie trzeba badać bo przeciez mam dzieci,ale -ja jestem Lew uparty i wyslslam Go na badania i widzisz...
moj bierze na zmiane Androvit i Salfazin do tego kwas foliowy,2 tabl.wit C i L-karnityne...i u Niego pomoglo...

a w jakim wieku masz dzidzie ???
 
Ja wpadłam tylko na chwile. Bo lecę do lekarza na 11.15...
Brzuch boli mnie od wczoraj wieczora już tak bardzo ,że nie wyrabiam :-( do tego stawia się cały czas i coś czuje ,że Nikola znów się tam pcha bo robiąc siusiu mam wrażenie ,że zaraz urodzę :-(
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Mam nadzieję ,że lekarz nieco mnie uspokoi...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry