reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
PYSIA- no to tymbardziej testuj jak czujesz jajniki-pewnie wyjdzie Ci bledsza kreska niz ta testowa,ale przeciez zdażają sie wczesniejsze owulki -wiec masz testy to testuj.

ja bym testowala:tak:

NIKUSIA- czytalam o tym pre seeg i podobno super i wydajny..a Ty masz problem ze śluzem??
mam nadzieje,ze wyniki badań coś wyjaśnią.
ja staram sie prawie rok-w lutym mi stuknie rok a cykle mam krotkie wiec juz troche tych @ przylazlo ,a jak juz sie udalo to ...wiecie jak sie skonczylo...

tule Cie kochana i jestem z Tobą!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
NIKUSIA ja walczylam 3 cykle i sie nie udalo, potem przerwa 2miesieczna i mam nadzieje, ze w tym roku sie uda.
I bede teraz jechac na testach owulacyjnych
MAMA a zaczelam mierzyc tempke tylko chyba za pozno... zamiast od razu po @ to teraz sie ocknelam.... wczoraj w nocy wzielam sie za przegladanie zeszytu z poradni i nic z tego nie wiem. ile tempka musis sie podniesc zeby okazalo sie ze sa plodne? 0,2? Czytalam to co napisalas palmie i to bylo lepiej napisane niz w tym moim zeszyciku...
 
MLODAM- haj ,ja zasypiam-poprostu spać mi sie mega chce-czy Wam też????wypilam kawe i nic nie daje...
poza tym temp.37...czekam na rozwoj wydarzeń...
 
Mama serdecznie dziękuję Ci za wsparcie!!! Byłam pewna, że obie będziemy się cieszyć fasolkami w jednym czasie ale ja niestety odpadam...normalnie ryczeć Mi się chce:wściekła/y:
Ja już zgłupiałam doszczętnie: dla niektórych sygnałem owulacji jest śluz dla innych skok temperatury, a jeszcze dla innych kłucie w jajniku. ALE JA SIĘ PYTAM?????? CO JEŚLI WSZYSTKIE TE OBJAWY SĄ A DZIECKA JAK NIE BYŁO TAK NIE MA?????????:-(
Ja mam dosłownie książkowe cykle, śluz piękny, kłucie w jajnikach też piękne i skok temp, widoczny, że pomarzyć... Przytulanko wtedy kiedy trzeba (tak bynajmniej mi się wydaje) a dzieciątka nie ma:-(
 
MLODAM no ba. ja juz miesiac sie wysypiam :)
MAMA ok z tym testowaniem tylko po poludniu nie mam meza w razie czego hehe tylko w nocy bedzie z powrotem. Teraz go mam do 14ej.... a i po te testy pasuje sie wybrac na poczte
 
Nikusia no ja się krócej staram i już nie mogę z nerwów wyrobić, więc Ciebie dobrze rozumiem! Tym mocniej kciuki trzymam!

Mlodam :))

Mama mi się spać nie chce ;)) Może coś jest na rzeczy :))

Królowa oj rozumiem Ciebie z tym nakręcaniem - sama mam powoli tego dość. Szukam recepty jak przestać o tym całkiem myśleć!

Lecę z Maciusiem na spacerek. Papatki!
 
MAMA a mi sie wcale spac nie chce poki co ;)

Ja jestem narazie pelna nadziei na to, ze mi sie uda. oby ta nadzieja mnie nie opuszczala
 
reklama
PYSIA- lec po testy a jak Ci wyjdą II mocne krechy to masz 24 do 36 godzin zeby dopaść męża wiec dasz rade:tak:

LIL- papa,przyjemnego spacerku;-)

NIKUSIA- a badaliście armie męża??????????????my badalismy we wrzesniu i okazalo sie ,ze ruchliwosc byla za slaba bral witaminy i w litopadzie sie udalo...może tu trzeba poszukać przyczyny-witaminy mogą duzo pomóc...dobrze rozumiem Twoją frustrację.Palemka tez ma wszystko idealnie a juz biedna 1,5 roku sie stara:-:)-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry