reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mama mam już 5-letnią córeczkę, o którą staraliśmy się 5 miesięcy!!! Kiedy zwątpiłam już i zaczęłam badania okazało się, że w ciąży jestem... Byłam przekonana, że z drugim dzieckiem to ja w pierwszym cyklu zajdę w ciąże!!!:-)
Właśnie takie myślenie jest w momencie kiedy posiada się już dziecko. Skoro mamy to znaczy, że możemy tak?
No właśnie nie tak!!!
Chciałabym, żeby było to tak łatwe jak co poniektórzy sądzą..ale niestety:-( Zastanawiam się, czy nie dać sobie na jakiś czas spokój!!!Może nie dane jest nam cieszyć się jeszcze jednym dzieciątkiem choć tak bardzo go pragniemy!!!
 
reklama
Nikusia zgadzam się z Tobą w 100%! Też myślałam, że drugie dziecko pójdzie jak z płatka, miałam w związku z tym konkretne plany porobione, byłam bardzo pewna siebie na początku starań. Nie przygotowałam się na walkę, stąd może dół co miesiąc...Na sylwku rozmawiałam z koleżanką, która o drugie dziecko starała się 5 lat....I jak już całkiem się poddała to urodziła dwójkę dzieci rok po roku. Ja nie jestem gotowa starać się 5 lat, ale może przyjdzie taki moment, że też się poddam i stwierdzę, że widocznie cała moja miłość ma być tylko dla Maciusia. Póki co planuję zrobić wszystko co się da, żeby znaleźć przyczynę czemu się nie udaje. Teraz mam swoją teorię - za 3-4 miesiące powinno się okazać czy słusznie myślę.
 
palemko przykro mi... :(((( tulę mocno rybcia.
sergi to jak bedziemy na FB porozmawiamy! ;)
marcepanek powodzenia
mama ja też niedługo już jadę po Filipa do przedszkola :) buzka

pozdrawiam was
i miłego dnia życzę!

kinga : a wiec jednak uwierzylas w bledsza kreseczke hihihi !!!! widze ze suwaczek juz jest :) GRATULUJE JUZ ZATEM OFICJALNIE KOCHANA!!!! SPOKOJNEJ I ZDROWEJ CIAZY ZYCZE. A zyczyc chlopcz czy DZIEWCZYNKI ? ;)
jasne! dziewczyny gorsze bladziochy miały i zaciążyły :) to czemu mój ma być nie teges:)
jutro rano robię kolejny test ale tym razem z porannego sika o! ;) BUZKA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
lil_maja, nikusia - wiem co przeżywacie ja zaczełam też w czerwcu bo chciałam drugiego dzieciaczka na wiosne a tu juz styczeń i nic z tego nie wychodzi. Teraz to juz mi nie zalezy czy na wiosne, lato, zime czy jesień byle by przyszla do nas mała kruszynka.A jak widac mając jedno dziecko drugie wcale nie musi przyjść szybko.

A w ogóle coś mnie siekło w kręgosłupie i nie dam rady sie ruszać................. Wybaczcie , że marudze

Marcepanek -&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie i Nikole
 
MARCEPANEK Trzymam kciuki, aby bylo wszystko dobrze. eh Ty to przeszlas juz w tej ciazy troche to byloby tego wszystkiego
MLODAM Kochana ja nawet swiezego powietrza nie zdazylam zlapac, bo juz na poczcie bylam ;)
MAMA ale jajka. mam te testy z domowego laboratorium ;) A jak kupowalam to niewazne bylo jakie to sa. Skuteczne niby, wiec kupilam bez zastanowienia ;)

Ja z mezem zrobilam porzadek. ja poodkurzalam, pomylam prysznic i reszte w lazience. maz kurze i teraz mamy czas dla siebie. w piekarniku zapiekanka ziemniaczana dochodzi do siebie mniam mniam. kawka wypita
 
Gusia ja też chciałam na wiosnę, teraz chcę żeby w ogóle dzidzia była, obojętnie kiedy, choć wciąż mam jakiś tam żal, że to nie będzie najbliższa wiosna...No ale może u mnie ma być kolejna wiosna? Wtedy bym musiała jeszcze pół roku czekać...Kto wie kto wie...
 
Witam kochane. Ja dzisiaj pozalic sie i podzielic niepokojem. Otoz jak juz wiecie na 99% jest to ciaza mnoga, a ja boje sie, chociaz nie powinnam tak mowic, ze bedzie wiecej dzieciaczkow niz 2. Brzuch mam wielki jakbym byla w czwartym miesiacu. nie wiem jak sobie poradzimy z wieksza cielatka. Do tego dochodza badania praktycznie co tydzien, no i usg co 2 tygodnie, poki co, a ciaze gin wykryl jak bylam w 5 tygodniu. Te z pojutrza mam przeniesione na przyszly tydzien, ale i tak w tym tygodniu mam sie zglosic do gina. Mowi, ze wszystko jest w porzadku, wyniki dobre, waga itd. tez, wiec o co chodzi?? Dlaczego musze tak czesto zglaszac sie na badania?? Dlaczego nie mam jeszcze konkretnej informacji ilu dzidziusiow mamy sie spodziewac????
 
NASZA MARCEPANEK niestety dostala skierowanie na patologie ciąży takze zostaje w szpitalu...skorcze ma co 20 min -nie jest wesolo prosze nadal trzymać &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& - ale mi przykro :(((

Libby bądź dobrej myśli i odpoczywaj!
 
reklama
Marcepanku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!

Libby spokojnie. Na pewno niedługo się sprawa wyjaśni.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry