reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
jetsem :)
spotkanie u profki udane :) dodala mi otuchy i odwagi :)))

a co do pakowania to nie pytajcie... rano szlau dostawalam po lewo w salonie walizka dla malego i dla mnie na niedziele do PL, a po prawej walizka do londyny zeby tata zabral na kwiecien
i wez tu zaplanuj co wziac... skad mam wiedziec jak bedzie w londynie za miesiac??? a dodam ze ja ajde tam z malym bez wozka, wiec nie moge miec zadnej walizki, tylko plecak z ciuszkami na przebranie i podrecznymi sprawami, wiec wszystko juz teraz musze miec gotowe... kartony wyjada do londynu przez forme meza juz w przyszlym tygodniu
ide jesc kolacje
moze do poznij: kpi : gratuluje udanego urlopu i zazdroszcze!!!!!!
 
reklama
hello:-D,ale tu puuuuchyyyyyyy:szok:
ja właśnie smażę fryty,zachciało mi się takich prawdziwych domowych:tak:

sol jak tam u alergologa?a o tym powrocie zimy juz słyszałam,nerwa mam jak nie wiem co:wściekła/y::wściekła/y:

Aleś mi ochoty na frytki zrobiła :-D A u lekarza ok. Dostałam leki, mam odstawić plastry, za miesiąc mam przyjść na testy i jest ok.

maryla - nie martw się - niedługo sobie u Ciebie wózek i parę innych dupereli zamówię :tak: ale to jeszcze trochę :tak:

A ja wyszłam sobie jeszcze na zakupy po leki, maszynkę do golenia dla męża i Karoli się oberwały prezenty - dostała domino takie kolorowe z różnymi obrazkami, śpiocha z kłapouchym i batoniki Hipp a i żelki Vibowitu z witaminami. A sobie kupiłam Lenor i Vanish - kura domowa się ze mnie robi - a no i leki :dry: Siądę wieczorem do mojego "portalu" chociaż za chiny to portalu nie będzie przypominało :zawstydzona/y:
 
o rany, nie nadrobię tego wszytskiego co naskrobałyście od ostatniej mojej wizyty...
no to próbuję...

mama99 tak bardzo mi przykro , trzymaj się dzielnie. A może to nie od dźwigania tylko zarodek był chory, nie obwiniaj się za to co się stało.
Co do reszty to miałam napisanego posta, ale mi skasowało go teraz już nie wiem co komu miałam odpisać. :)
Miłego wieczoru, bo widzę , że mało kobiet siedzi przed kompem, ja też uciekam , mam zajęty wieczór. papa do napisania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam was kochaniutkie:)
Mam dobre informacje,dołek już mija:)))obudziłam się rano dobre samopoczucie samo zagościło dla mojej twarzy:)
Teraz jestem haapy i zaczynam po woli przygotowania do naszego długo planowanego urlopu:))
 
Bibinka - jutro już piątek i weekend:-D:tak:
Agnieszka - fajnie że dobre samopoczucie wróciło:tak: i Kubuś już nie moknie tylko bawi się z Tygrysem:-D:-D:-D:-D
Margolcia - dobrej nocki;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja właśnie zjadłam 3 kawałki pizzy i czuję się jak w 4/5 miesiącu ciąży :-p
M się śmieje ze mnie "I jak się całuje męża?" Bo wreszcie się ogolił porządnie i nie kuje :-D
Jeju - pazerność jest okropna :-p ale pizza była boska :tak:
 
agnieszka bardzo sie ciesze ze usmiech wrocil na twoja buzke:-)
sol jeszcze troche pazernosci nikomu nie zaszkodzilo:-)
kochane dziewczynki slodkich snow
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry