reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no to ja was kochane pociesze ...ja przed ciaza wazylam 64 kg przy wzroscie 172cm i z ta waga czulam sie super, w ciazy przytylam 20 kg a teraz waze 73 kg i czuje sie okropnie.:-( wszedzie mi cos wisi i czuje sie nie atrakcyjna... masakra. wiec wy kochane w porownaniu do mnie wszystkie jetescie miss:-):-):-)
 
reklama
margolcia ja jestem niższa od Ciebie i chciała bym ważyć tyle co ty :) naprawde :) uwież mi zazdroszcze tej wagi i ja myśle że wyglądasz akurat :) bo ja ciut przyduża jestem ale żyje :):) ale tez nie moge wagi zrzucić , tzn zrzuciłam jak tabsuów nie brała a teraz zanowu do góru :( dlatego czekam asz mi sie skończą :):):) i może znowu mi się uda :):):)
Roxana przyko mi że @ przyszła :(:( ale niedługo znikinie a Ty znowu będziesz mogła baraszkować :):) i trzymam kciuki żeby teraz był złoty strzał i zeby Ci się udało i kochana wylecz tą nadżerke szybko puki mała :) mi jak miałam małą to starczyły globułki i maść :)
pozdrawiam
 
No właśnie nie mam pojęcia jak to jest że jedna kobieta ze wzrostem 165cm i wagą 60kg wygląda super proporcjonalnie, a inna przy tym samym wzroście i wadze 57kg wygląda na grubaskę. :) Ja niestety należę do kobiet które nawet przy małej wadze mają oponkę i wystający brzuszek. kurcze ważąc 50kg wstydziłam się nosić krótkie bluzki, a teraz już tylko luźne i długie. Problem mam z kupieniem spodni, jak już w udach dobre to 2 rozmiary za duże w pasie,i na odwrót. Nie ważna jest waga tylko proporcje i wygląd ogólny. Ja niestety źle wyglądam i mam zamiar schudnąć do 52kg, już mało jem i raczej zdrowo, tylko mi jeszcze brakuje ćwiczeń, ale mocne postanowienie poprawy mam :) :)
 
roxana nie martw się @ minie i znowu zaczniecie starania, małej nadżerki raczej się nie powinno usuwać gdy kobieta nie rodziła(chodzi mi o koagulację czy wymrażanie) bo mogą zosatć blizny i w czasie porodu popękać, chociaż to też nie ma reguły. Spróbuj tak jak maryla pisze globulki i może pomoże. Z drugiej strony jak jest uparta nadżerka i się nie wytępi farmakologicznie to chyba dobrze ją wymrozić, w końcu to I stopień do zmian nowotworowych. Nie chcę nikogo straszyć, tylko piszę co ja myślę na temat nadżerek. A jest jeszcze jedna teoria, że małe nadżerki podobno w czaie ciąży mogą zniknąć :):-D
 
no to ja was kochane pociesze ...ja przed ciaza wazylam 64 kg przy wzroscie 172cm i z ta waga czulam sie super, w ciazy przytylam 20 kg a teraz waze 73 kg i czuje sie okropnie.:-( wszedzie mi cos wisi i czuje sie nie atrakcyjna... masakra. wiec wy kochane w porownaniu do mnie wszystkie jetescie miss:-):-):-)

kochana wstyt ale sie przyznam ja w święta bozego narodzenia dwa lata temu wazyłam 73 kg bez ciąży :(:(:( i jak zobaczyłam zdjęcia ze świat to sie przeraziłam i sie wziełam ostro za sieebie ale ja jestem 9 cm niższa od Ciebie a to dużo, więc mysle że nie wyglądasz tak źle wcale ale jesesś przyzwyczajona do innego wyglądu i to dlatego:) kochana życze Ci abyśmiała taką wage jak uważasz i żebyś była zadowolona ze swojego ciałka :) i wy wyszystkie :), ja w sumie to na brzuch tylko narzekam bo tyłek mam mały cyce akurat :):) a reszta wydaje mi się normalna tylko ten brzuch brrrrrrrrrr i jak nosze rzeczy przy ciele to podspud zakładm pas wyszczuplający :) po ciąży :):):):):):):) i nie widać brzucha :):):):):)
 
mam nadzieję że to bedzie strzał w 10-tkę :p po @ bardzo bym chciała już !!!!! a za nadżekkę bede sie brała po @ pójde do gina i powiem żeby mi z tym cos zrobił :)
 
Witaj mama99 jak się czujesz kochana?? już sie bałam że donas nie wrócisz:( ufff jak dobrze wróciłaś :) kochana jesteśmy z tobą :);-)
 
dobra laseczki ja mykam musze szwagierki córkę odebrać ze szkoły,i jakies małe zakupy.Miłego dnia życzę :) u nas jest piękna pogoda słońce słońce i jeszcze raz słońce :)
 
reklama
cześć marylka - jakoś sobie radzę ,nie jest łatwo ale , no cóż , ja miałam takie wrażenie że coś jest nie tak . a więc głowa do góry i wiesz ryczeć jakoś nie mogę ,,,:-( . nie wiem czemu .
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry