reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
WITAJCIE KOCHANE :):) ja miałam cały dzień zakręcony :0 bo towar klienci nowy dostawca na rozmowe przyjechał i wziełam od niego 3 wózki :) 2 mi sie nie bardzo podobają- jesli chodzi o styl i sa cieżkie ale sporo u nas takich jeździ więc wziełam a najlepsze jest to że płace jak sprzedam :):):) i jak mi nie idą to moge wymienić więc układ super:):) mam nadzieje że się sprzedadza a i sklep inaczej wygląda i mam nadzieje że jutro uda mi sie porobić zdjęcia :):):) dziś w handelku miałam nawet fajny dzień :) i ogólnie jestem zadowolona :):)

to prawda mama05 nie będzie miał co nadrabiać :) zaraz do niej napisze :) i też mi sie zdaje że bidulka nie ma co robić w domku jak mały śpi :):)

bibinka: daj do mnie z tymi frytkami :):):)

kpi23: mamie05 padła zasilacz :( witaj kochana :) nie miałam kiedy zdjęć porobić ale doszły niektóre wzor śpiochów o które pytałaś - jutro wyśle Ci dokładnego maila :):) kochana a Wy gdzie byliście na urlopie jak moge zapytać ?? bo nie pamiętam:) najwazniejsze że wypoczęci i nie chorować mi prosze :):)

DZIEWCZYNY KOCHAM WAS :):):):):):):)

KURCZE NIBY NIE DUŻO SIĘ DZIŚ DZIAŁO A streszczenie wysłałam mamie05 w 3 sms-ach :):):) i pozwoliłam sobie ją pozdrowić od was wszystkich :):);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam dziewczyny!:-)
KURCZE NIBY NIE DUŻO SIĘ DZIŚ DZIAŁO A streszczenie wysłałam mamie05 w 3 sms-ach :):):) i pozwoliłam sobie ją pozdrowić od was wszystkich :):);-)
Marylka dobrze zrobilaś, oby szybko do nas wróciła;-) a jak tam Twój utarg dziś bo jak klienci byli to może dużo kasy zostawili:cool2:
Wiolka cieszę się że Iwusia ma się dobrze:-D
Kpi - Fajnie że wam się udał urlop:-) zdrowiej jak najszybciej:tak::tak:
Mi też jest smutno po wiadomości mamy99, tym bardziej że jedna z moich znajomych też niedawno poroniła:-:)-:)-(
 
marylka właśnie wyłożyłam nowe fryty na michę,zapraszam:tak::-),jem juz 3 porcję i ciągle mi mało:-D
fajnie,że Ci się dzień w pracy udał:tak:,oby tak częściej:-).dobrze,że pozdrowiłaś mamę od nas;)
 
kpi, fajnie, że urlop się udał. Jak bedziesz mogła wstaw jakieś fotki na zamkniety. Cieplej się nam zrobi, bo to co za oknem to mnie już wścieka... :wściekła/y:

ogólnie to po tym co napisała mama99 to mnie smutno okropnie. Tylko kochana nie rezygnuj...

wkleję fotkę ze mną w oceanie tutaj bo ja na zamkniętym nie umiem ... trzeba mieć jakieś konto gdzieś na serwerze ... nie mam czasu siedzieć nad tym i rozpracować. ale zainteresowanych zapraszam na NK ...

hello:-D,ale tu puuuuchyyyyyyy:szok:
ja właśnie smażę fryty,zachciało mi się takich prawdziwych domowych:tak:
mama05 to pewnie wściekła jest,że jej net nie działa.nie będzie miała za dużo do nadrabiania:-):tak:
marylka jak tam dzionek mija?współczuję tego bólu zęba Twojemu mężowi,brrrr
kpi super ,że wakacje się udały:tak::-),szkoda tylko,że chorujecie.mam nadzieję,że szybko Wam przejdzie:tak:
sol jak tam u alergologa?a o tym powrocie zimy juz słyszałam,nerwa mam jak nie wiem co:wściekła/y::wściekła/y:
wiola super,że z Iwonką lepiej,od razu inne dziecko ,co?:tak::-)
zapmarta witam:tak:,jak tam synuś???
pysia może trochę miałaś przemęczone oczka i to od tego.najważniejsze,że jest ok:tak:
a ja czekam na moją niby @,brzuch mnie pobolewa już 3 dni...


ja jestem wściekła na tą swoję chorobę, ale prawdę mówiąc obawiałam się tego w ciąży ... bo ja zawsze tak mam (słabe gardło) i zawsze zimą mam problemy ... a do tego bólu gardła, kaszlu i kataru jeszcze doszła zgaga ... ehhhh .... ciężko jak nie wiem co ....

WITAJCIE KOCHANE :):) ja miałam cały dzień zakręcony :0 bo towar klienci nowy dostawca na rozmowe przyjechał i wziełam od niego 3 wózki :) 2 mi sie nie bardzo podobają- jesli chodzi o styl i sa cieżkie ale sporo u nas takich jeździ więc wziełam a najlepsze jest to że płace jak sprzedam :):):) i jak mi nie idą to moge wymienić więc układ super:):) mam nadzieje że się sprzedadza a i sklep inaczej wygląda i mam nadzieje że jutro uda mi sie porobić zdjęcia :):):) dziś w handelku miałam nawet fajny dzień :) i ogólnie jestem zadowolona :):)

to prawda mama05 nie będzie miał co nadrabiać :) zaraz do niej napisze :) i też mi sie zdaje że bidulka nie ma co robić w domku jak mały śpi :):)

bibinka: daj do mnie z tymi frytkami :):):)

kpi23: mamie05 padła zasilacz :( witaj kochana :) nie miałam kiedy zdjęć porobić ale doszły niektóre wzor śpiochów o które pytałaś - jutro wyśle Ci dokładnego maila :):) kochana a Wy gdzie byliście na urlopie jak moge zapytać ?? bo nie pamiętam:) najwazniejsze że wypoczęci i nie chorować mi prosze :):)

DZIEWCZYNY KOCHAM WAS :):):):):):):)

fajnie, że dobrze idzie interes ;)
matka chrzestna czuwa ;) ;);)

marylko, byłam na Wyspach Kanaryjskich, a dokładnie na Fuerteventura ... piękne miejsce ... zresztą zobaczcie same ;)

Witam dziewczyny!:-)

Marylka dobrze zrobilaś, oby szybko do nas wróciła;-) a jak tam Twój utarg dziś bo jak klienci byli to może dużo kasy zostawili:cool2:
Wiolka cieszę się że Iwusia ma się dobrze:-D
Kpi - Fajnie że wam się udał urlop:-) zdrowiej jak najszybciej:tak::tak:
Mi też jest smutno po wiadomości mamy99, tym bardziej że jedna z moich znajomych też niedawno poroniła:-:)-:)-(

oj, chciałabym być już zdrowa ...
 
kpi ale pięęęęęęęęęęknie:tak::-).w takim miejscu,z ukochanym mężem i dzidzią w brzusiu urlop musiał się udać:tak::-).ehhh,a u nas taka okropna pogoda,gdzie ta wiosna????????
 
kp pieknie.... ojeju ale ci zazdroszcze. to musialy byc niezapomniane wakacje.
marylka bardzo dobrze ze pozdrowilas mame od nas
 
kochane, takie miejsca niestety nie bywają przy hotelach ;(
trzeba je samemu znaleźć ...
ale fakt faktem ... było tam pięknie ... tylko my we troje ... ;)

jakby ktoś sie wybierał - podrzucę garść przydatnych informacji ...
 
kpi- jak w raju:-):-):-) super miejsce na urlop:tak:
bibinka - jak ci minął dzionek?
 
kpi- jak w raju:-):-):-) super miejsce na urlop:tak:
bibinka - jak ci minął dzionek?

dzięki nika,w miarę dobrze,bo tego babsztyla dziś za długo nie oglądałam,wogóle to udaję,że jej nie widzę,he he:tak::-).ale coś słabo się czuję,jakaś wypluta,pewnie przez zbliżającą się niby @,licząc te moje dziwne cykle to dziś powinna być...mam nadzieję,że aż tak mi się nie wydłuzy cykl,bo na laparoskopii muszę być po @
a co u Ciebie??

zmykam narazie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hey dziewczynki malinki sorki ze niue wpadałam ale byłam na urlopie rzeby soobie wypocząć z moja fasoleczko jest wszystko super i ze mna też oj jak ja za wami teskniłam buziolki dla was:tak::tak::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry