reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziendoberek sloneczka! Nie zalamywac mi sie tutaj! bedzie dobrze!
Ja wczoraj mialam plamienie i myslalam, ze @ nadchodzi, a dzisiaj juz tylko brazy...i byc tu czlowieku madry... od 2-5dc mam isc na pobranie krwi, a od 5dc mam brac clo, tylko nie wiem juz sama co to za plamienie?!?
 
reklama
Hej Mama :* :* :* :* :* tutaj tak spokojnie :-D a co u Ciebie?????????
milosc2.gif
 
PSZCZOLKA- cześc kochana:tak::-)Ty widze jutro testujesz-&&&&&&&&&&&&& zaciskam!!


a u mnie......nic nowego -powoli sie zbieram psychicznie po calej nagonce na dziecko-wyryczalam sie,wyspalam w weekend w dzien az prawie odlezyn dostalam....pogadalam z mężem ,wypilam na raz prawie cale wino:szok:normalnie topilam smutki w alkoholu....po rozmowie z mężem wiem ,ze bedziemy dalej dzialac ,ale narazie mamy odpoczynek od esksu i jak przychodzi wieczor nie ma stresu,ze znow "robienie dzidzi" tylko winko,film i masaż:tak:tak mi narazie dobrze....czekam az zatesknimy za sobą ,za bliskoscią-widze,ze mojemu M tez bylo to potrzebne....

i tyle u mnie-moze dzidzia bedzie moze nie ,ale juz tak spazmatycznie nie bedziemy dzialac bo mi sie rodzina rozpadnie przez ta moja obsesje:baffled:także luzuje jak moge...
 
cześć GWIAZDECZKA- dzieki :))szkoda tylko ,ze tak pozno to do mnie dotarlo....ale jak to mowią -lepiej pozno niż...
wiec teraz jest w domu spokojniej ,ja zadziej zaglądam na bb ,ale calkiem nie zaglądac sie nie da bo mysle co u Was:)))a dziś jedna z moich mam wielodzietnych urodzila 5 dziecko-synka i od rana bylam na bb z wieściami :)
 
Witam kochane!!!!
PSZCZÓLKA - &&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~dla Ciebie na testowanko:tak:
MAMUS - witaj moje słoneczko!!!! Ja cały czas jestem z Toba myslami i wiem ze wszystko sie ułozy:tak:Trzymam za Was &&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!!!!!!!!!:****
Dla pozostałych staraczek porcja ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
 
MONISIA- cześc ,dziekuje...mam nadzieje,ze bedzie jak piszesz ,ale juz nie dążę za wszelką cene ...
widze,ze u Ciebie ladnie suwaczek leci do przodu..


u mnie pada śnieg ;/
 
Czesc mama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiedzialam ze wrocisz, co tam u Ciebie, jak psycha?????????? Lepiej Ci juz kochana????????????????
Ten watek padł bez Ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dostalam @ dzisiaj wiesz??????? Ale sie nie poddam, Ty sie nie poddalas!!!!
Bo sie nie poddalas, prawda???
 
reklama
AMALFI- slonko-cześć:)))ciesze sie ,ze tak milo mnie witasz :))tule z @!! co za malpa...ale dobrze piszesz-nie poddawac sie ,walczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak teraz u Ciebie sytuacja-bierzesz Clo nadal???wiesz jak sie mowi-pierwsze koty za ploty...&&&&&&& za nastepny cykl...a jak u mnie to napisalam na poprzedniej stronie-zbieram sie "do kupy" ,mąż pwiedzial,ze dzialania beda-nadal chce dzidzi ,ale musimy wyluzowac-co czynimy:))

jak to wątek padla bez mnie-eee,bez przesady..dziewuchy ,wychodzić z krzaków!!!!!!!:):)))


PALEMKA- waaaaaaaaaaalcz kochana!!!!!ja w Ciebie wierze-bedziesz mamą!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry