reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Marcepanku ale to już mój trzeci taki cień na teście w ciągu 8 dni - to chyba coś nie tak, to już powinno pokazać się coś więcej. Niestety nie mogę wkleić fotki - próbowałam zrobić zdjęcie ale mam taki badziewny aparat, że nie łapie ostrości na tym teściorze. A dziś - co by nieszcześć było mało ;) - za chwilę mam wychodzić do pracy, chciałam się wykąpać, a z kranu - ani kropelki!!!! grrrr no żeby wyłączyć wodę bez ostrzeżenia to już czysta bezczelność :p

dzięki emyly:-) a co do poradni publicznych,a zwłaszcza ginekologów - nie wypowiem się, ja już po prostu po swoich przeżyciach nie chodzę: przeżyłam wiele,a chyba jedna z najgorszych wizyt to jak pani doktor testowała właśnie nowe usg dopochwowe na mnie - szkoda, że byłam wtedy jeszcze dziewicą i nie powinna mi robić tego badania, a na dodatek zaprosiła na to badanie bez mojej zgody panią przedstawiciel handlową, co by sobie popatrzyła jak jej usg działa... bez komentarza po prostu... miałam wtedy chyba 17 lat więc wyobraźcie sobie jak się czułam:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hania złe dobrego początki :-) A bladzioch nie bierze się w końcu z niczego.
Ja dziś czatuje na męża jak na dobrą kolację, bo czas serduchowania nadszedł :wink:
A poza tym to strasznie mnie ten dzień dobija, szaro, smutno... chyba sobie zrobię kakao na rozgrzanie
 
Sol dziękuję Ci odpowiedź. Już nie będę ich ściskać. Ale wiesz co jeszcze wyczytałam na necie (mąż mnie już opiernicza że tak czytam ten internet) jakaś dziewczyna pisała na forum, ze zaszła ale płód obumarł :-? ale dobra, na razie czekam na @. Już sie zapisałam do gina na 13 grudnia, bo nie robiłam badania prolaktyny, bo nawet nie wiem kiedy je zrobić. A Ty jesteś po medycynie? Bo masz ogromną widzę.:-):tak:

Haniamm współczuję Ci tych wszystkich przykrych wiadomości i duzo zdrówka dla Twojego taty. Kochana, ja jestem jeszcze przed @ ale juz panikuję :-( Czasem mam wrazenie, że zaczyna pobolewać podbrzusze, a za chwile nic.

Emyly przykro mi z powodu takiej wizyty i że @ przylazła. A takich ginów to powinno sie zwalniać. Masakra po prostu. Ja też mam uraz, i jeszcze nia znalazłam super gina :/ Trzymam &&&&&&&&&&&& za kolejny cykl:-)

Cześć Marcepanku dzięki za fluidki -nałapane :-) jak sie czujesz?

Witaj Madzitka :-D ja też poproszę kakao :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej dziewczyny :-)
Podczytuje ostatnio tylko ten wątek.
Staramy się nadal więc żyje nową nadzieją:-) Fluidków nałapałam.
Za wszystkie staraczki mocno trzymam kciuki!!
Miłego dnia :-)
 
Pszczółka kakao leci do Ciebie.
Tylko nie czytaj już takich rzeczy kochana, bo zwariujesz... a mąż ma zawsze rację!:-)
Witaj Kalamandyna!
 
Hej Kala ja tu też jestem :-D pisz tu też :-)

Dzięki Madzitka już łapię kakao :-) postaram się już nie czytać, internet nie zawsze jest dobry :/ A z tym mężem , hmm :-D pewnie tak :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
emily- ja poproszę, ale bez bitej śmietany ;-) Obsesja, masz racje, kiedy się o tym intensywnie myśli tym więcej wozków z dziećmi się widzi ;-)
Co do lekarzy na NFZ, czasem to zależy od szczęścia. Ja jestem na etapie szukania dobrego gina na NFZ i nie wiem czy jak zaciąże będe chodzic na NFZ, ale z drugiej strony szkoda mi kasy na prywatnego.

Pszczółka- głowa do góry i postaw sobie szlaban na sprawdzanie takich informacji w necie. Ja ostatnio stawiałam sobie diagnozy różnych chorób, tak się wkręciłam w to draństwo :-/

Wiaj Madzitka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam moje kochane Staraczki:-)
Przesyłam Wam mase &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak::tak::tak:
Jestem z Wami cały czas i zycze Wam z całego serducha Zafasolkowania:tak::tak::tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry