reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
005.gif


Ha, udało sie wstawić :-D

To dla Was Dziewczyny, że jesteście :-D


Monisia dzięki ,
031.gif
to dla Ciebie :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny ja Was też ostatnio głównie podczytuję i staram się odpisywać, ale nie wychodzi. W każdym razie Was pozdrawiam, staranka w tym miesiącu skończyły się tym, że chodzę wpół zgięta - coś mi chyba w krzyżu pękło - masakra - a niedługo mam lekcję, jeszcze trzeba sprzątnąć, zupę ugotować, Maciuś nie chce spać....A pogoda depresyjna.....Mimo wszystko optymistycznie pozdrawiam!
 
Pscółka - jestem po farmacji :-p I informatyce :-p Sobie takiego mixa zrobiłam :-D A już trochę siedzę na tym forum to się wiedza sama przypałętała :-p Bo w sumie od 2005 tu jestem - tyle że w 2007 miałam depresję taką że usunęłam tu konto a jak doszłam do siebie to założyłam nowe :-) I przestań do cholewci czytać głupoty po necie bo przyjadę i wpierdziel spuszczę :tak: A co do ciąż obumarłych - często się zdarza samoistne poronienie i kobieta często nawet o tym nie wie, chyba że za wcześnie teścik zrobi i wtedy można się rozczarować. Podobno kobieta w całym swoim życiu jest ok 30 razy w ciąży - tylko zazwyczaj o tym nie wie bo @ przyłazi w terminie albo spóźniona o parę dni ale zarodek samoistnie obumiera bo jest wadliwy :tak: W sumie lepiej niech natura działa sama :tak:


Spadam Karolę uśpić przed zakupami.
 
czesc :-)
A wiec u gina tak : Wyniki mam dobre, zbadał mnie wszystko ładnie i pieknie, okazuje się, ze jestem już po owulacji,choc wczoraj dopiero był 12 dc, czyli znów mnie wszystko ominęło, bo aj się nastawiłam na trochę pózniej, nie ważne ... Mam zrobic jeszcze kilka badan z krwi : progesteron, bo troche był za niski, testosteron, kartyzol czy coś i ostatniego nie umiem rozczytac SDHE i jeszcze dwie literki... A co najważniejsze, dostalam skierowanie na LAPAROSKOPIE w pełnej narkozie, dlatego,ze jesli wyjdą u mnie zrosty, to odrazu mi je usuną. Lekarz podejżewa,że moge miec zrosty po opercaji wyrostka, gdyż cały czas od tamtej pory (dwa lata) bola mnie jelita i to moze byc przyczyną naszych niepowodzeń ... Bardzo się boje tego zabiegu, mówił,ze wprowadza mi przez pępęk jakąs rurkę i wpuszczą jakiś kontrast , nie wiem czy sie temu poddam, nienawidze narkoz, miałąm juz dwa razy i dzięki bardzo ... ponadto chirurg mi kiedys powiedział,ze każda kolejna ingerencja w brzuch moze powodować zrosty ... jestem załamana ... zrobie badania ... jesli wyniki będą okej, to nie wiem co będzie ... tyle !
 
Ostatnia edycja:
Sol obiecuję poprawę, ale czasem taki kopniak w d... by się przydał :-D A Ty zdolniacha jesteś. ja skończyłam ochrone środowiska.

Naga oby wszystko się wyjaśniło, trzymam kciuki kochana, żeby było dobrze.
 
Palemka ważne, że coś działasz! Zaciskam kciuki!

Pszczółka nie czytaj po necie! Będzie dobrze! Jutro masz termin @? Trzymam kciuki!

Ja ani siedzieć, ani leżeć nie mogę, a mnie schiza złapała, że dopiero teraz mam owulację (dziś 18 dc.) - no ale jak tu się przytulać w takim stanie???? NIE DAM RADY!!!!! Jajnik pobolewał w niedzielę- ale czy to znaczy, że owulka była????? Jadłam przez parę dni wiesiołka - ale o dziwo ten miesiąc to susza większa niż zwykle!!!!! Czy plemniczki mogą przeżyć w suszy???? Ojojoj chyba nie...
 
palma - ale wycinanie wyrostka to rozcięcie powłok brzusznych na sporym obszarze (chyba ze też miałaś laparoskopowo) a laparoskopia to trzy nacięcia - 2 długości ok 1 cm i trzecie 2 cm. Przez te nacięcia masz wprowadzane trzy rurki plus cewnik (dlatego trzecie jest większe). Ja miałam laparo kilka lat temu i jedyne co mi zostało to... nawet blizny mi nie zostały :-D To najmniej ingerencyjna metoda operacyjna jaka istnieje. Bardzo żadko są po niej jakiekolwiek komplikacje a w niektórych szpitalach/klinikach możesz już po 8 godzinach po zabiegu iść do domu. W szpitalach miejskich przygotuj się na min 5 dni - jednego przychodzisz i głodujesz, drugiego zabieg a potem 3 doby sobie odpoczywasz. Pozwalają wstać w następnym dniu albo po wyjęciu cewnika. Ja się nie patyczkowałam i wstałam tego samego dnia wieczorem bo nie umiem sikać na kaczke :-p No way :no: :-D Lekarz się ze mnie brechtał o to wstawanie ale nie opierniczył :tak: A ja wtedy paliłam i mnie ciągnęło po całym dniu nie palenia :-p Zrozumiał :tak: Sam pali :-p Więc nie stresuj się bo po tym zabiegu na pewno zrosty Ci się nagle nie zrobią - już prędzej mogłaś ich się nabawić przy wyrostku bo to większa sprawa :tak:

Pscółka - No a od października idę na SUM jeszcze :dry: mąż mnie wygania na dalsze studia bo z informatyki mam tylko inżyniera. Tia - dwójka małych dzieci w domu a ja na studia i do roboty :no: Przyjdzie się pochlastać ale cóż - mus to mus :-(
 
reklama
palemko - a dlaczego? Do marca przyszłego roku masz szanse zostać mamą w 2011 :-D Wszak ciąża trwa 9 a nie 13 miesięcy :tak:


Spadam spać :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry