reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
AMALFI- ja dopiero bede pierwszy raz miala ten zastrzyk wiec nie wiem ,czytalam ,ze 24 do 36 godzin po podaniu powinna byc owulka..zmykam .papa!
 
reklama
Luckaa czysty seks tylko seks i najlepiej z rana?? Hmmm.....Wtedy rycerzyki może bardziej wypoczęte i dla tych dzieciatych strach, że zaraz dzieci wstaną i przyłapią - może to dobre właśnie :) Tak w strachu jak za młodziaka - podoba mi się ta wersja :))

Paulinka będzie dobrze!


Amalfi trzymam kciuki, żeby pękł!!!! Musi!
 
Aaaaa to dzieki mama to jeszcze mam czas, jutro znow bzykanko w takim razie hehe
lil maja dzieki za &&&&, ja tez mysle zu musi mi ta cholera jedna peknac
 
No tak powiedział ten gin, znajomej za mlodziaka niespodziewane się przytrafilo,a z drugim już nie chciało, więc robili tak jak on kazał i po paru miesiąach sie udało. Może w stresie faktycznie coś lepiej działa.:confused:
 
Amalfi w końcu się uda!

Luckaa niby stres źle działa, ale może takie nietypowe sytuacje pomagają..podobno najlepiej z dala od sypialni! Gdzieś w kuchni, na pralce, w windzie, w knajpie no nie wiem...
 
dobry dobry sol !!!

mama - a no to pikny spadek przed owulką hehe !!! Kibicuje Ci z całego serducha !!!

lil - dziękuję za wsparcie ... i zrozumienie ...

Aha , na spacer jednak poszlismy, bo się wypogodziło, a za godzine ze znajomymi (kolezanka oczywiscie w ciazy -standard) jedziemy do Heliosa na Skrzydlate Swinie moje drogie Pancie !!! aha ona jest w 17 tygodniu i ponoc ma zerrro - ale dosłownie zero brzucha, dziś przekonam się na własne oczyska i dam Wam znać czy to prawda czy nie prawda ?? hahahaha !!!

aha powiedzcie mi Pancie moje kiedy mam se wziąc tego wiesiołka ? Dziś mam drugi dzien cyklu , czyli @ buuuu !!! A męzowi kupie jakies witaminki mimo iz ma gitne wyniki, a co nie zaszkodzi !!! Więc też coś doradzcie, zastanawiam się nad Bodymax żeń szeń ...

lucka - witaj, ten sperman , to tez jakies witaminy ? bo sprawdziłam i nie ma tekigo cuda ?
 
Ostatnia edycja:
Palemka ja czytałam, że tego wiesiołka to od 1 dnia cyklu (Ty zacznij dziś) do owulki - nie dłużej, bo potem szkodzi na dzidzię w razie czego. Ja zaczęłam wczoraj czyli w 5 dniu cyklu, bo wcześniej tego nie miałam. Mąż się dla mnie nalatał za tym wiesiołkiem.....Zobaczymy co i jak - zaszkodzić nie zaszkodzi, a zdrowe na pewno jest.
 
Siemka laseczki :-)

Miło wam leci popołudnie:-) Ja miałam gości i wieczorkiem tez będę mieć:-D

naga,
dzięki za kciukasy :-D

mama,
nadal &&&&&&&&&&& za twoja owulkę :-D

luckaa
, witaj :-) No ale sposób na dzidzię ma ten Twój gin :-D
 
Hej kochane ja juz u taty Pol z tatem i szwagrem odmraża jajka na rybach. Ja wypiłam kawusię i przysięgam, ze wiecej tego nie zrobie bo po kawie mam takie sensacje, ze biegusiem do kibelka lecę.Teraz bede leżec i gadac z sisterką. Brzuch mi wzdelo okropnie i czuję się jak balon.
 
reklama
To nie mój gin, ale w naszym małym miasteczku jest ordynatorem więc kase robi :baffled:
Ja a racji bliżniat poszlam do innego miasta i szpitala rodzic.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry