reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wróciłam od notariusza. Kumpelka mnie woziła bo ja firmówki juz ruszac się boje a Pol w pracy naszym autkiem. Sprawa załatwiona pozytywnie, znaczy miałam wszystkie dokumenty i podpisujemy akt we wtorek o 15.30 czyli stajemy się dumnymi włascicielami naszego m.
Anulka witaj i tu)))
Libby witaj i napisz coś o sobie )))]
pszczółka i jak tam u ciebie??
palemka byłaś dzisiaj?
lil kochana odezwij się co u ciebie???
ewcia miłego porządkowania
kala trzymam kciuki za testowanko obyś dołaczyła do lipcówek
mama wiem coś o lekarzach, paskudnych szpitalach i dziwnych zachowaniach w słuzbie zdrowia. Cieszę się, ze znalazłam dobrego gina bo to naprawde trudne.
Grzeję sobie kapusniak, potem usmażę rybkę z surówką z kiszonej, mam apetyt na kwaśne)))
 
reklama
KALA- pewnie,ze zalezy na kogo sie trafi...ja tak trafilam i moja noga juz w tym szpitalu nie stanie...

WISIEŃKA- smacznego:tak:ja jutro robie kapustke na gęsto:-)

komp mi sie zawiesza:wściekła/y:
 
lily- oszczedzaj się, a napewno wszystko będzie dobrze :-)

Wisieńka- dzięki :-) Fajnie, że Tobie się udało. Pamiętam Twoje chwile zwątpienia. Warto być jednak cierpliwym i nie tracić nadziei.
 
Lili- duphaston to progesteron, on podtrzymuje ciążę...
no i jak są plamienia w ciąży też one powinny ustać...

jeżeli nie ma ciąży, to wtedy wywołuje @

więc ma 2 zastosowania...


Jak dla mnie czy luteina czy duphaston, to jedno i to samo...
choć nie w duphastonie jest coś od czego miałam uczulenie...
i teraz lecę tylko na luteinie, no i cenowo, to się różnią masakrycznie!!!
Luteina 3 zł z hakiem, duphaston 40 parę...
jak będziesz 16 u lekarza, to zapytaj czy może przepisać lutkę...
 
mama to wpadam na obiad jutro!!!
kala pewnie, ze warto ale z drugiej strony wiem jak jest cięzko kiedy ciągle coś się nie udaje i wita sie kolejna @ czy inna przeszkodę jak brak owu czy słabe żołnierze. Dlatego nie staram się czczo pocieszać czy mówic, ze będzie następny cykl, bo jak ktos czeka już 10 to w to nie wierzy ale dac wsparcie i zrozumienie bo to rodzi nadzieję.
lil duphaston to tez Luteina tylko w innej formie, i nie wiem czemu lekarze przepisuja go a nie lutke. Działanie chyba takie samo. Więc lez i wypoczywaj. Ja byłam w 17 czy 18 dniu po owu i tez nie było pecherzyka więc skoro twój gin mówi , ze 3,5 tyg to to mniej więcej 25-30 dni po zapołodnieniu. Oszczędzaj sie a po badaniu moze być troche więcej.
 
Lil dobrze, że byłaś na wizycie, oszczędzaj się.
Wisienka smacznego :-D u mnie rano też były kropelki, mam zrobić badanie prolaktyny tak mi gin. przez. tel. powiedział, ale twierdzi, że nie wazny jest dzień cyklu, a jak mu pow. że w laboratorium mówiuli ze ważny to on do mnie: to się pani nie przyzna:eek:
ja mam dziś 8 d.c.
Gratuluje własnego M. Ale Ci zazdroszczę :-) ale tak pozytywnie :-D
 
Hej Libby!!!!!!! Miłych staranek życzę :))) I rozgość się na forum, bo jest naprawdę bardzo fajnie :)))

Ewcia dzięki za wyjaśnienie!!!!! Ale się załamałam, że luteina taka tania, a ja 70 zł na 2 opakowania duphastonu wydałam!! A w domu się nie przelewa, więc w szoku jestem..Dobrze, że chociaż lekarza mam za darmo. No ale przez te leki nie poszłam na betkę, bo bym się finansowo zrujnowała już.

Wisienka dzięki! Coś czuję, że lekarze przepisują duphaston, bo jakieś korzyści z tego mają...Ale trochę mi teraz przykro, że tyle kasy wydałam, skoro mogłam wydać 3 zł....A w ogóle niedawno wywaliłam luteinę z pierwszej ciąży, bo wtedy wykupiłam, ale jej nie jadłam - a termin ważności jeszcze długo był ok..A to feler westchnął seler....
 
Ostatnia edycja:
Lili- też tak myślę, że mają z tego jakieś korzyści...

Tak jak nap. wcześniej, później poproś doktorka o luteinę... :)

u nas to było przechlapane z tym duphastonem...
miałam wykupione chyba 3 op. a ja dostałam od tego uczulenia...
 
reklama
Pszczółka ja tez słyszałam , ze prolaktyna nie ważne kiedy:tak:Zrób to najważniejsze, a miałas ostatnio jakies mocne stresy??
Libby to powodzenia życzę i jak naszybszego fasolkowania , od siebie polecam łykanie kwasu foliowego bo najlepiej zacząc przed ciążą go łykać.:-)
lil ja tez myslę, a jak w ciązy z Dzwoneczkiem byłam to w szpitalu dostałam Duphaston za darmo.I receptę na drugie opakowanie:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry