reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzięki ewcia i monisia! Tak leżę i klikam, żeby tylko mój Maciuś od tego się nie obudził.
 
reklama
Wisienko, no trochę stresów było bo Malutka mi chorowała trzy tyg., trochę problemów w rodzinie, w pracy stresy też są itp. a teraz jeszcze ta @ przyszła po 26 dniach a myślałam, że się udało :-( Może teraz sie uda, ale martwi mnie ta prolaktyna, bo podobno ciężko jest zajść przy podwyższonej. A tak wogóle to skończyłam tabletki anty we wrześniu dopiero i tak się nagromadziło.

Hej Monisia :-)
 
WISIEŃKA- zapraszam :) teraz wstawilam sobie jajka i barszcz bialy robie:)

tak mnie glowa boli ,ze masakra jakaś..

Zuza zasnela.

LIL- lez kiedy mozesz-do 16 szybko zleci:)
LIBBY- witam Cie i ja .
 
Mama ale mi smaka narobiłaś na Twój pyszny obiadek :-D A tak apropo mojego wczorajszego snu, to miałaś w nim blond włosy :-) A głowa to pewnie z ciśnienia Cię boli.
 
pszczółka może spróbuj castagnusa on reguluje cykl i obniza prolaktyne
mama Dobrze, ze Zuzia zasnęła bo na pewno sen jej pomoże, oby obudziła się zdrowa.Barszczyk biały tez lubię, mniam, mniam. Ja juz sie uspokoiłam i teraz spac mi się zechciało
 
Hej mama i pszczółka! Ja myślę, że dziś głowa od wiatru boli...Przecież mi dziś wózek z Maciusiem w środku porwało jak tylko go na chwilę puściłam. Masakra jakaś pogodowa dziś.

Aha dziewczyny mam pytanko - ile suwaczków u mnie widzicie? Bo ja widzę tylko jeden - a do wczoraj miałam dwa - nic sama nie usuwałam, więc nie wiem o co komon....
 
Dzięki Wisienka, spróbuję, a to jest na receptę? i moge to tak sama brać?

Lil ja tez jeden widzę, a ten drugi to się taki kwadracik zrobił, nie wiem czemu.

Zmartwiłam sie, że chyba nie uda mi sie przez ta prolaktynę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Uff, walczyłam z wstawieniem suwaczka. Dumna jak paw jestem, że mi się bez niczyjej pomocy udało :laugh2:. A tak serio- lil_maja ja widzę tylko jeden, wisienka dziękuję za dobrą radę. :-)
 
LIL-ja widze 1 suwaczek..
WISIEŃKA- no i super ,ze juz jestes spokojna:)tak trzymać..mam nadzieje,ze Zuni bedzie lepiej...
PSZCZOLKA- zapraszam na żurek:) a blond wlosy miala jeszcze 1,5 roku temu teraz brąz:)

PSZCZOLKA- tak castagnus jest bez recepty-to ziolowe tabletki-30 szt za 15 zl.ja tez je biore od 15 pazdziernika-trzeba je brac przez 90 dni-czyli 3 m-ce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzięki MAMA uwielbiam żurek. A co do tabl. to znaczy ze przez 3 m-ce nie możemy się starać :-(
AAAAA, i bardzo ładnie Ci w brązie, z tego co widzę na tym zdjątku małym :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry