reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej babki ;***

Ja dzisiaj znowu nie byłam w pracy ;D Jakies cos robia i zamkniety bank. Ale leze caly dzien b mnie plecy strasznie bola.

monisia nałapałam duuuuzo fluidków, bo jutro testuje ;)
mama usunelas suwaczki?
 
reklama
Libby fajny suwaczek, gratki, ze udało sie wstawić
Lil ja tez widze jeden :0
mama ja ide smażyć rybkę i wkroic cebulke do surówki i tez szamam)))
 
MUSIA- nieeee,nie usuwalam suwaczkow a co tez nie mam?????:/;/cześc ,tak w ogole.
PSZCZOLKA- dziekuje,tez uwazam ,ze w brazie jest si :))
i nie-to nie tak ze nie mozesz sie starac-mozesz-jak zajdziesz to odstawiasz...a jak nie to lek reguluje cykl i sprawia ze @ sa mniej bolesne-a 90 dni-wiesz to ziolowe wiec wiadmo,ze potrzebuje wiecej czasu.

WISIEŃKA- idz,wkrój i szamaj-ja juz jem:)
 
Kurcze czytam was i jakoś nie mogę odpisać bo ciągle ktoś coś chce i co doczytam to musze przerwę zrobic i potem znowu napiszecie....

To będzie tylko tyle że czytam i jestem na bieżąco:))
Ogólenie to zły dzień mam i wszystko i wszyscy mnie irytują.... I jeszcze dostałam poprawiona prace domową z angielskiego i dużo malutkich błedów jest:wściekła/y::wściekła/y: muszę się wziąć ostrzej za naukę jak na poważnie chcę być tłumaczem... Bo kurcze chyba nie od tej strony zaczęłam.... Trzeba było najpierw powtórzyc gramatykę a potem na kurs... Bo ja umieałam to o czym on mowi tylko zwyczajnie nie pamiętam....
Ale cóż mam jeszcze rok do egazminu to jak będe na zwolnieniu to się pouczę:))

Miłęj reszty dnia bo ja zaraz spadam na angielski właśnie:)
 
Hej Musia! Jak tam przed testowankiem???

Jak wszyscy widzą jeden suwaczek to nie wiem co się z drugim stało, bo ja go nie usuwałam......W ogóle to nic nie grzebałam w ustawieniach. Może to jakiś znak, że czas na zmianę suwaczka??????

Mama Tobie też wcięło suwaczki??? To może coś z tą stronką nie tak?? Bo chyba miałyśmy z tej samej stronki te suwaczki. Widocznie czas na zmianę!
 
Dzięki Mama to mnie pocieszyłaś :-D Smacznego . A te suwaczki dziś fiksują :-)
Cześć Musia pewnie już nie mozesz doczekać się jutra :-)
 
Dzięki Mama to mnie pocieszyłaś :-D Smacznego . A te suwaczki dziś fiksują :-)
Cześć Musia pewnie już nie mozesz doczekać się jutra :-)
Czemu dwa razy wyskoczył ten post?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mama lili własnie, to znak ze musicie zmienic suwaczki :) Bierzcie sie do roboty:-D
lili a dziekuje, przed testowankiem dobrze, tylko strasznie bola mnie plecy...
Pszczółka no strasznie sie nie moge doczekac;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry