reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Byłam w Tesko na małych zakupach i zaraz kolacje lece robic ;)

mlodam hej ;*

Wisienko wiem o czym mowisz, bo córka mojej siostry jest w 3 gimn. ale ona z geografii ma jakis temat o sasiadach Polski.
 
reklama
No i widzę że wątek odżył w pełni :-D Cieszy mnie to bardzo :tak:

amalfi - w łeb za nie edytowanie postów !!!

lil - gratki - mam nadzieję ze wszystko będzie ok :tak:


Fajnie mieć znowu dostęp do kompa :-D Dobrze że mąż cudotwórca go jakoś naprawił :tak: Nie dam rady was nadrobić - awykonalne jak ma się 5 min bo Emila mi na więcej nie pozwala na raz :-p Bynajmniej trzymam kciuki za wszystkie :tak: I posyłam:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
mlodam ja nie mam pojecia ;) O, jak ja dawno w rossmanie nie byłam..... Ja mojemu męzowi tez wspolczuje, bo dzisiaj mam romantyczny nastroj, wiec moze moge na cos liczyc ...:-p

Sol nałapałam ;D przydadza sie;)
 
Dobry wieczór !!!

Wypiłam właśnie pół szkalnki soku z kapuchy kiszonej i jestem zaspokojona :happy:
A na kolacyjkę robie dziś spagetti :tak:
sol- masz racje forum, wreszcie ozyło !!!:-D
 
reklama
musia - hej, już pisałam dzisiaj rano, że nie testuję, bo dziewczyny też się mnie pytały ...
A Ty testujesz ???

mlodam - wrrrr!!! sorki noooo, jakaś dzis nierozgarnieta jestem, nawet koleznaka w pracy mi to powiedziała qrde bele !!! No troche długi ten cykl, mój najdłuższy miał 31 dni jakoś, wiec kofana, marsz do doktóra, jak niedostaniesz do poniedziałku, bo może cuś Ci się tam popiernicyło, no chyba, ze żeś nam zrobiła niespodziewajke i ześ w zaciążyła ????????????
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry