reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mloda - przy takim stresie jaki ty masz? nie martwiłabym się :no: :-) a stres potrafi baaaardzo rozwalić cykle :tak:


No ja po cieplusim prysznicu, mąż plecki umył :-D Teraz siedzę sobie z jabłuszkami i wcinam :-) Coś mnie na owoce strasznie ciągnie :sorry:
 
reklama
naga no poprawa zaliczona ;-) nieee nie zaciążyłam, pisałam wcześniej że dostałam tak na poważnie, wczoraj się rozkręciło, dziś 2 dzień cyklu. ale poprzedni uuuu że hej, dawno takiego nie miałam dłuuugaśnego, chyba z rok temu oo tak tak, rok temu we wrześniu też miałam dłuższy, może tak raz w roku może się zdarzyc? ... hm...
 
sol- mąż plecki umył, a to szczęściara jedna
mlodam - albo tak jak sol powiada, stresik Cię przyblokował, ten mój najdłuższy cykl co pisałąm wczesniej chyba 31, albo 32 dni trwał, to włąśnie przez stres miałąm ( konkretnie ciąże se wmóiwłam ) noooo koments !!!
 
naga aa nie doczytałam ;)) Ja testuje w sobote.

Sol pytałam co sie dzialo z naszym wtkiem ze teraz odzyl?
 
musia - powiem tak - nagle zrobiło się więcej zaciążonych niż staraczek i staraczki niechętnie pisały :sorry: jak się zaciążone zabrały na wątek który mam w podpisie to staraczki jakoś chętniej pisać zaczęły a i nowe doszły :tak: teraz zaciążone i tak tu zaglądają ale nie męczymy staraczek naszymi upierdliwościami ciążowymi :-D Za to zostawiamy fluidki :tak: I czekamy na wszystkie na wątku przyszłych mam :tak:

palma - wstawiłabyś jakąś nową fotę na NK bo takie pustki masz na profilu że pożal się :-D

mloda - ja ze stresu miałam najdłuższy 38 dni (przy normalnych 23-25 dni) a ze zmiany klimatu najdłuższy 57 dni o ile dobrze pamiętam :-) (wtedy stres miała moja matka :-D bo miałam @ dostać w dniu wyjazdu a dostałam 4 tygodnie później :-D)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
musia-czyli objawy jakies masz, skoro testujesz, w takim razie trzymam kciuki, by się udało.
O leci licencja na wychowanie !!!
 
Sol ahaa rozumiem ;)
palma powim ci tak, mam straszną chec na ser żółty i większy ból pleców niz zwykle przed @. Z jednej strony to moze byc bardziej niz zwykle bolesna @ a z drugie cos wiecej ;) Ale nie licze na za wiele, ponieważ ja mam problemy z zajsciem w ciąże. Patryka z CLO mam. Teraz mam 1 cykl więc wątpie, zeby się cos udało ;) Ale dzieki za &&& ;))
 
musia - ja Karolę też mam z Clo a Emilę z drugiego cyklu po odstawieniu (pierwszy odpuściliśmy) więc wsio jest możliwe :-D A ja się nastawiałam tak że może się kole lipca uda dopiero :-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry