reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam dziewczyny weekendowo,. My własnie jedziemy do taty. Dziekuję wszystkim za kciuki i gratulacje.Maggy pieknie krzyczałaś kchana.A brzusio rewelacyjny.
Ja odezwę sie od taty
Miłego dnia
 
reklama
witam sie i ja na chwile-dziekuje kochane za komplementy dla mojego synka:)))to bardzo milusie:))

wszystkim starajacym ie o pierwsze dzidzi życze cierpliwosci w oczekiwaniu na cud-doczekacie sie babeczki,tylko niestety musicie swoje wyczekac...
a wiem jak jest trudno z tym czekaniem bo sama to przeszlam i nadal przechodze.


my zasiadamy do obiadku-Wam równiez życze smacznych obiadów...

ściskam wszystkie babeczki razem i kazdą z osobna :))
 
mama, witaj kochana :-)
sobota mija pracowicie, piękna pogoda, więc wzięłam się za wieeelkie sprzątanie :-) Kurczę, mam problem z moją tempką. Cały czas 36,5 (dziś także) - owulka miała być planowo we wtorek, a tempka nadal niska, nie ma skoku :-( Może się przesunęła - nie wiem:confused: Poczekam do końca cyklu.
 
MONIA26- no to jak nie bylo skoku to raczej owu jeszcze nie bylo a ktory masz dzien cyklu???a u mnie czytalas pewnie jak bylo-zadnych oznak nie mialam na owu bo w tym cyklu bez Clo jestem a tu po usg okazalo sie ze owulka byla w środe-dobrze,ze we wtorek dzialanie bylo i troche mam nadzieje,ze mize sie uda ...ale do 10 listopada jeszcze sporo czau wiec obie tym narazie glowy nie zaprzątam bo zwariować by mozna bylo :)))
 
witam :-D

testa zrobiłam, a 2 godziny później przylazła @. ale mnie to nie dziwi :sorry:

Ja ciągle sie martwiłam, ze prędzej przekwitnę niż zajde.

ja mam 23 lata i mam takie myśli :sorry: 2 lata już w du**e. jak mi przyjdzie jeszcze czekać niewiadomo ile, to się jeszcze okaże, że moje młodsze kuzynostwo będzie miało dzieci, albo się pożeni, a my dalej nico. albo że wogóle zawsze będzie nico :-(
zawsze ku**wa pod górkę :sorry: dobra, nie smęcę. co wam będę głowę zawracać- większość z was i tak nawet nie wie kim jestem i o czym piszę :baffled: bez obrazy słońca, bez obrazy :-) po prostu u mnie już za dużo się nagrabiło
 
PALEMKA- cześc :)
BUNIA- ja wiem o czy piszesz i kto Ty jesteś:)
ale masz tą @ jak w zegarku....tule i wspieram...
zrób badania mężowi-mój zrobil i widzisz co wyszlo-nie spodziewalam sie a jednak...teraz bierze witaminy i licze ze za 2 m-ce jak zrobi znow badanie to ruchliwość sie poprawi...
 
reklama
bunia - nie martw, ja mam 26 lat a jestem dwa lata po slubie, staram sie ponad półtora roku i tez (sory, ale przeklnę ) nic ***** z tego nie wychodzi !!! Musimy sie uzbroic w cierpliwosc, bo nic ztego inaczej nie wyjdzie !!!

też mam @ jak w zegarku !!! A mój mąż ma dobre wyniki badan , ja jak na złośc też - i co ja mam powiedziec ??? Nic, uzbroic się w cierpiwość !!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry