reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
bunia - kobitko kochana - ja czekałam na Karolę 4 lata i się doczekałam :tak: Wiem ze łatwo mówić - cierpliwości jak coś strzela ale młoda jesteś :tak: Co mają powiedzieć te co się budzą z pierwsza ciążą grubo po trzydziestce i się okazuje że już dupa zbita? Jest wiele sposobów i wiele seksiku przed wami przyjemnego do zaciążenia :tak: Uda się - my tu te kciuki trzymamy ciągle za wszystkie staraczki :tak:


Mąż obiad w pracy dostał, Karoli dziewczyny wymalowały paznokcie :-D I mam cichą nadzieję że ta cisza z salonu oznacza że moje dziecię jednak usnęło :tak: A ja sobie wreszcie mogę odsapnąć :-D A pogoda piękna i żal by było siedzieć w domu :tak:
 
reklama
PALEMKA- no masz kiepską sytuacje bo najgorzej jak wszystko gra a ciąży nie ma...mi sie z kolei cierpliwosc konczy bo wiem w czy problem ,ale hormony nie dzialają;/

SOL- cześć i życze aby ta cisza oznaczala,ze Karola juz chrapie :))

Tomi skosil trawe ,zaraz wypijemy kawe w domu pachnie pieczonym chlebem-wlasnie upieklam chleb Dukana:)
 
Hej. My już u taty. Dawno ich nie widzialam ponad miesiąc. Dziadek nadal zdrowo się trzyma ale babcia to już taka zasuszona rózyczka. Blada i skulona, biedulka, strasznie pokrzywil ją reumatyzm.
Pol myje auto bo kupilismy nowe dywaniki i chcial wypucowac zanim je włoży. po Macka przyjechał ksiadz , taki nasz znajomy bo ma chrzest i nie ma ministranta i pojechal sluzyc. A ja z sister poszykowalysmy cebulki tulipanow, hiacyntów i żonkili oraz krokusow na trawnik. Jutro posadzimy bo potem znow za miesiąc przyjade i bedzie za późno. Tata naszykowal takie pysznosci, ze będziemy ucztowac cały weekend)))Są sledzie 2 rodzaje, pieczone mięsa, sałatki, galareta serniki i jablecznik. Ponioslo go jednym slowem)))))
Zyczę wszystkim milego wieczorku i mam nadzieje, ze troche bedziecie zagladać.
 
Wisieńko - spokojnego pobytu :tak:

mama - niestety musiałam ją uśpić o 17.30 i niedawno M nas obudził bo ja to bym spała :-D A Karola tym bardziej :-p


Spadam się zająć małą marudą :-p Bo cosik marudne dziecię mi się obudziło :sorry: A ja chce spać :dry:
 
mama a ten nowy jablcznik. Masakra jak ja nie lubię to mniam....:-)
sol dzięki. Ja też spiąca caly dzień jestem. Pol obudzil mnie o 9tej bo jakies prezentacje do szkoly robił. Nie wiem czy on juz do tego wojska tak się przygotowuje czy jak:szok:bo spał zawsze spał ile wleźie:cool2:
 
Hej wszystkim!

Ale miałam zajęć ostatnio... A dziś byliśmy z M. na 90. urodzinkach dziadka M.! :happy2::happy2: Ale super było - rodzinnie, miło, ciepło, likierkowo-winkowo-ciasteczkowo! :-):-D:-D:-D Atmosfera bardzo miła! Poznałam drugą część rodziny M. :happy2::happy2: Super dzień! A teraz tłuczemy "Władcę Pierścieni"! :-):-)

Czeka mnie ciężki tydzień w pracy. Albo raczej ciężka końcówka roku, bo do konca roku raczej tak będzie - 6-7 dni w pracy pod rząd... :confused::szok::eek: Ale co mi tam! :-)

Miłego wieczorku wszystkim! Ja się kładę, bo za dużo wciągnęłam dziś! :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry