reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
na zdrowie :-) a jak jeszcze tylko tyle to zleci. ja też normalnie pracuję 7-15 ale teraz siedzę w domu z Natalką bo jest chora :(
 
reklama
ja juz jestem po imprezie :)
Domi bardzo ladnie spiewal,tańczyl i mowil wiersze ja oczywiscie sie wzruszylam i lzy polecialy nie raz...:) JAKŻE serce mamy sie raduje w takich chwilach :))

AMALFI- ja skonczylam 31lat...Zuze urodzilam po 26 r.z.a Domisia po 28r.z. jak dla mnie za pozno,ale nie wiedzialam,ze bedzie taaaka góra
 
Cześć dziewczyny.
Zupełny brak chęci mnie dopadł.
Migrena i jeszcze raz migrena :-(
Do tego wizytę musiałam znów na inny termin dać mój Gin będzie operował w ten dzień co miałam wizytę i dupa
:-(
pszczółka zdrowia dla córeczki. Ja też jestem z Bielska ;-)
mlodam normalnie trzymam &&&&& oby to było TO...
amalfi witaj nie jesteś to sama po 30... mama ma już tyle bodajże i parę innych dziewczyn ;-) Ja się dziwnie czułam będąc jedną z młodszych tutaj ;-)
mamuś i jak tam po pasowaniu mężczyzny? ;-)
 
Ah, rzeczywiscie, czyli obecnie Wrocław:-) Chciałabym kiedyś odwiedzić to miasto :-)
Ciekawe czy Mama wróciła już do domku z Dominikiem :-)
 
Amalfi ja też jestem z tych po trzydziestce - wcześniej nie byłam po prostu gotowa na macierzyństwo - będzie dobrze kochana! A jak długo się starasz, bo nie pamiętam już?

Mlodam, Pszczolka hejka i oby @ nie przyszła wcale już (przez najbliższe miesiące).

Mama no to miałaś przyjemny poranek :)) Ja czekam jeszcze na takie rewelacje :))
 
Hej Lil Mama Marcepanek jak fajnie, że jesteście :-D
Mama na pewno jesteś dumna z takiego mężczyzny :-D Gratulacje dla Dominika, za odwagę, ze nie bał się występować.
Marcepanku tak Ci współczuje bidulko z tą głową, widzę że dość trochę Cię już męczy, i szkoda że wizyta przesunięta. A Ty sobie w domku siedzisz?
Lil ostatnio pisałaś coś o wiośnie 2012, chyba nie odpuszczasz, bo my tu &&&&&&&&&&&&&&&&& trzymamy :-)
a ja wczoraj rękę przesiliłam i mi w nadgarstku taka gulka wyskoczyła, co to moze być? i boli trochę, ledwo piszę :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
PSZCZOLKA,LIL,MARCEPANKE,MLODAM- milo mi ,ze o mnie pytacie babeczki:))jak bylo to napisalam wyżej :)

życze kazdej z Was dzidzi i takich przeżyc-delektowalam sie kazdą chwilą występu....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry