reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny moje kochane :)

ja dziś sama K na kursie, jak wróci jedziemy do soli na urodziny mojego chrześniaka :) właśnie umyłam głowę i zaczne psiątać.
Mamcia udanego kinowania :D
Wisienka dobrze mówisz, nie rób bety, rosnąca nic nie znaczy.
Nika szybkiego odskrobania :) do potem
Hej Sergi :)
 
reklama
NIKA- dziekować :) Tobie rowniez przyjemnosci na zakupach-mije tez maja cale stado puzli :))

MLODAM- czesc i dzieki:)
a u Ciebie jak dzis z humorem ??
 
Ostatnia edycja:
Nika przyjemności zycze a córeczce wspaniałych puzzelków
mama wiem dlatego czekam 14 dni i jak @ nie będzie sprawdzę, nie wiem czy od razu ale na pewno nie wcześniej.Nawet jakby mnie nawiedziły miliony objawów, a z moja psycha pewnie tak będzie to nie zatestuję. Boję sie tego testu, boje się, ze się nie uda a jak sie uda to, ze i tak się nie uda. Wiesz co mam na mysli. Przyjme do wiadomości, ze jestem w ciązy dopiero jak zobacze bijące serduszko. jak byłam u gina to mowił, ze jak się nie uda to z wynikami do niego a jak sie uda to... A ja mowię , ze przyjdę gdzieś w 6 tygodniu a on mówi, że troche wczesniej moge, ale ja się boję, wolę pojśc wtedy jak serduszko na 100% powinno bic bo nie chce znowu chodzic, czekac i denerwowac się. Chce uniknąc stresów bo boję sie, ze miały zły wpływ na Dzwoneczka dlatego teraz staram sie pozytywnie i wesoło nakręcic i chcę stac się taką Wisieńką jak byłam kiedyś...
Elu witaj. Ja nie sprzatam, nie ma tragedii a w tym m jak wiesz mi się nie chce. Powoli szykujemy sie z Mackiem do tego dentysty i na sklepy. No a on wczoraj najadł się czosnku takie ilości, ze wali dzis na kilometr. Znaczy niespodzianka dla dentysty
 
Ostatnia edycja:
zapomniałam napisać, ze byłam wreszcie z wynikami u gina, potwordziła mi tylko to co sama odczytałam , że wsio ok. powiedziałam, że genetyk powie, ze wyniki tamte-znaczy genetyczne sa dobre to mozemy działać.
dziś dzwoniłam do niego ale nie odebrał, a miałam dziś dzwonić, tak mi powiedziała babka w Poznaniu. ehhh dziwnie, że w sobotę kazała dzwonić, ale pytałam dwa razy i tak właśnie powiedziała.
No i muszę powiedzieć ze zostałam ciocią... siostra meża 14 urodziła synka.
a ja miałam termin na 20 :(
ale jakoś to trza przeżyć. nie ma innej opcji. mam jeszcze jakąś nadzieje, że za 3 razem się uda i że znów po du... pie nie dostanę. ale kto wie...
 
Dzięki dziewczyny, mam nadzieję, że w poniedziałek będą lepsze nowiny :zawstydzona/y:
a teraz zmykam - jadę z moją czworonożną pociechą w odwiedziny do babci i dzieciaczków. mam nadzieję, że mi jej nie zjedzą :-D
 
Jestem jestem:))
I witam wszystkie dziewczynki które właśnei dołączyły:)

W pracy mam tyle zajęć że .......... rozwiązuję sobie ćwiczonka z angielskiego:-) i czytam jak zostac tym tłumaczem:) Juz wiem że przysięglym nie będę bo nei mam filologii:( ale w sumie to nie chciałam... chciałabym tłumaczyc książki:)

Wisienka my Cie tu na bieżąco będzimy pilnowac czy nie zrobisz testu!!! Bo jak zrobisz to pewnie się pochwalisz a potem my na Ciebei nakrzyczymy:))

Mama no to jesteś super ekonomiczna jak jedna lampka Ci starcza:))))

Kath u mnie owulka też zawsze jest późno... Może u Ciebie też i tak jak pisze Wisienka nie bierz dupka bo może ci hamował owulkę do tej pory... Dobrze że masz jeszcze usg w poniedziałek to zobaczysz. A jak nie to clo:) Wcale nei jest takie złe:)
 
WISIENKA- i bardzo dobrze...
ja sama ma @ ale jakos ciesze sie ,ze u Ciebie tak sie wszystko uklada i jakos mi latwiej przejsc przez moją @ choc jak sie pęchol skurczyl nie nie bylo szansy na ciąże...

SERGRRVNA- rozmuniem ,ze Ty juz tez dostalas @??
 
Mama nie, jeszcze czekam :confused: dopiero druga doba dzisiaj bez tabletek, więc powinna @ przyjść do poniedziałku najpóźniej, zawsze tak robi :dry: :laugh2:

mlodam, monia_55
witajcie Kochane :laugh2:

A ja namówiłam koleżankę z pracy, żeby dołączyła do nas na forum, ciekawa jestem, kiedy się pojawi :tak:
 
reklama
WISIEŃKA- niech zje troche natki pietruszki swierzej :)
MLODAM super ze wyniki sa si-teraz czekamy na genetyka ...
MONIA- no to rozwiazuj te zadania z anglika :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry