reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisienka natke pietruszki? co do sprzatania to tez mi sie tu nic nie chce. i to jest wklasnie to,ze nie czuje sie tu jak u siebie. jak wpadam do soli to od razu dzialam, a tu mam takiego lenia ze HEJ. ale wyro trza choc zlozyc i kurze zmiesc ;P

Mama a dziękuję, nie najgorzej. NIe smutam się. Szkoda,ze sie do faceta nie dodzwoniłam, ale co tam, nie bede sie przejmowac. moze juz wyniki wysłane.

HEJ MONIA
 
reklama
Kurcze zła jestem...
Siostra ma jutro imieniny i urodziny i reszta sióstr ustaliła że robimy dla niej zrzutkę. I troche zla jestem bo ona nikomu nie dawała prezentów...
Zobaczymy co będzie jak za chwilę mój mąż będzie miał urodziny...
 
Mama Wisienka miłego popołudnia :-) do zobaczyska, tylko nie wiem kiedy będę, bo te urodzinki Łukasza ;-)
ja się wkońcu ruszyłam, żeby nie było, jeszcze wysuszyc włosy, wyprostowac iiii w co ja się mam ubrać ??? :szok::-D;-)
Oki ja też brykam
MIŁEGO DZIONKA WSZYSTKIM :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam popołudniowo moje ulubione Staraczki:tak:
Kochane wpadłam podrzucic na weekend trochę &&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~!!!! No i oczywiście czekam na Was na Wystaranych - grzeje wam juz miejsca:-D:-D:-D
 
reklama
5

Obrona zaczęła się 10 min wcześniej :-p Już się bali że rodzić zaczęłam :-p Ogólnie spokojnie chociaż podobno kolorystycznie byłam raz biała a raz zielona :-p Stres ogromny :no: A i poza moim promotorem był mój dziekan :-D Popłakałam się przy wydawaniu werdyktu z oceną :-p
Idę odpocząć bo jeszcze mnie telepie :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry