reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
my juz po kinie..
teraz pitrasze salatke bo na 17.00 jedziemy na imprezke;-)


SOL- gratuluje-bezczelnie na 5 sie obrnilas????????super -widzisz ,nie taki diabel straszny jak....sie umie:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
My tez juz po , jestem zadowolona. Kilka katalogów, próbki farb i upatrzyłam piekne szafy!
Teraz idę dokończyc obiad.
Sol nie zdązyłam Cię ubiec. Gratki Kujonie jestem z Ciebie dumna
 
Dziękuje wszystkim za kciuki :tak:

mama - nic nie umiałam - szłam na farta a jak weszłam na uczelnie to M posłałam z Karola do dziekanatu gdzie mam obronę a sama poleciałam do łazienki - ledwo wyszła a M mnie łapie i mówi że już na mnie czekają :szok: nawet nie zdążyłam się zdenerwować :-p Nie losowałam pytań bo nie chcieli mnie jeszcze bardziej stresować. Zapomniałam wziąć prezentacji swojej pracy - czyli lapka żeby pokazać co jest i jak działa, ale za to musiałam opisać to bardzo obrazowo. Praca oceniona na 4.5 a miałam średnią z całych studiów tyle więc nie chcieli mi stawiać 4 więc 5 :-p A ja się tylko o 3 modliłam :-D

Wisieńko - smacznego :tak: A teraz jest w czym wybierać w kolorach farb :tak: Jakby dwa lata temu ktoś dał mi katalogi to bym miała inną kolorystykę :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol napewno cos umiałas skoro jest 5. A farb faktycznie, zatrzęsienie odcieni. Mam próbki tych co najbardziej mi się podobały z bacersa. Spróbujemy bezposrednio na ścianach i wtedy bedziemy widzieli jak biorą odcień. Bo to zależy podobno od podłoża.
Szafy znalazłam w Agacie meble. Sa takie cudowne, że nie chcę już komandorów. madrze rozwiązane wnetrza a przody, fantastyka. Sama nie wiem , która ładniejsza.
np. diana Wyniki wyszukiwania dla :'szafa'

Flower Wyniki wyszukiwania dla :'szafa'
Niestety nie ma tu wszytskich, a były duzo ładniejsze
 
Wisieńka - powiem ci że siostra kładła na to co było i dwie warstwy podobno świetnie kryją wszystko co pod spodem :tak: Tylko w jednym miejscu musieli położyć 3 bo jasna farba na ciemny podkład ale bardzo ładnie pokryło :tak:
Szafy fajne - szkoda tylko ze na stronie nie ma rysunku jak to w środku wygląda :dry: Bo jak ja łaziłam zanim zamówiłam Komandora to nic ciekawego nie mogłam znaleźć :no: 80% szafy to były wieszaki a ja tyle to potrzebuję półek a nie wieszaków :-p Dlatego zdecydowałam się dwukrotnie na Komandora - po za tym w sypialni mojej zrobili mi też z automatu całą resztę zabudowy więc się bawić nie musiałam w szukanie i dopasowywanie biurka, półek nad biurkiem i szafki na książki :tak:
 
Ja własnie tez chciałam komandory. Ale jak zobaczyłam te to odpadłam. W środku sa po jednej stronie, dlugie pólki i połówki a w drugiej półka górna, dolna drążek i taki kawałek oddzielony z małymi półkami. Oczywiście w zalezności od szafy. Dwie, które mi sie podobały najbardziej niestety nie sa na stronie.
Upiekłam te babeczki z konfitura malinowa. Mniam.
 
No to rzeczywiście fajne w środku - niestety Kielce to zadupie skrajne więc nic ciekawego tu się nie znajdzie :sorry: A babeczki pycha ale ja już się dzisiaj zasłodziłam Truflami bo sobie kupiłam. Niestety po dwóch mnie zmuliło już :sorry: Nie mogę słodyczy jeść bo Emili nie pasuje :-p

Spadam się położyć jeszcze bo sieknięta strasznie się czuję :-p
 
Nawet nie wiem kiedy przeleciała mi sobota:eek: Tak jak przewidziałam Pati wypatrzyła puzzle dla siebie i po powrocie już je układała...

SOL gratuluję!!!
WISIENKA fajnie że wypatrzylas coś na mieście... mi się też podobają te szafy...
Miłego wieczorku dla wszystkich dziewczyn:-):-)
 
Cześć Wszystkim:-)
Sol wielkie, wielkie gratulacje:tak::tak: wiem jak to jest się denerwować przed obroną;-)

Wisienka, my w mieszkaniu mamy ściany pomalowane beckersem. Pokój mamy asparagus (bardzo ładny zielony, mój ulubiony:-D), przedpokój mamy mandarynkę, a w kuchni Sunflowers. Bardzo dobrze się kładą i dobrze kryją:happy: Polecam bardzo:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sol gratulacje :-D:-D:-D

Ja czekam na mężulka, za godzinę będzie przy mnie



Jak się w tym cyklu nie uda to przerywamy staranka
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry