reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Krzysiu i dobrze, ze Ci bije. Może to nam potrzebne. luz blus i spiewanie.Ja mam w sobie taka nadzieje jak nigdy. No cóz kilkuminutowa ciąża bardzo cieszy)))))))))))A ty obściskuj w kinie ile wlezie, troche pikanterii dobrze robi dla każdego związku...
 
reklama
Mama, Wisieńka - ja ostatnio mam cykle 27-29 dniowe (od 16 do 25dc biorę Duphaston). Gin powiedział że być może późno dochodzi u mnie do owulacji - dlatego w poniedziałek mam przyjść jeszcze raz zobaczyć czy i ile rośnie... Ale się trochę załamałam, bo miałam nadzieję, że będzie ok, a wychodzi że bez dodatkowych wspomagaczy się nie uda :-(

Sol &&& zaciśnięte i czekam na super wieści!!!
 
JAEWA- czesc kochana,daaawno Cie nie bylo-przesylka poszla w poniedzialek-pewnie na poczatku tyg.dostaniesz :)))

WISIEŃKA- musi być luz bo juz takie spiecie na maxa bylo ,ze wieksze nie moze byc ,wiec zostal luzik-śluzik :))) ahahahaha-no widzisz,ja tylko o jednym :))

KATH- najwazniejsze ,ze bylas na monitoringu i wiesz na czym stoisz...jak bedzie potrzeba dostaniesz Clo na 5 dni i beda pieknie rosly -a tymczasem &&&&&&&&&& za poniedzalkowa wizyte :))
 
Ostatnia edycja:
mama i niech będzie ten sluzik w dużych ilościach
jaewa do zobaczonka jutro
kath jesli te cykle masz przy tym dupku a do owu dochodzi później bo dupek wywoluje @ wcześniej to możesz nie miec owu bo za szybko bierzesz dupka i kółko zamyka. A dupek wywołując @ działa na endo a nie na jajniki i to nie znaczy, ze pierwsza faza cyklu ci sie skróca. Więc spokojnie może pecherzyk urośnie.
 
WISIEŃKA- dzieki,no mam nadzieje,ze po odstawieniu hormonow moja sluzówka zacznie pracowac i bede tonąć:))
a Ty obiecaj mi kochana,ze nie bedziesz testowala za 5 dni !!!!!!!!!!!! :)))
 
Krzysiu jajestem blizsza nie testowaniu przez miesiąc i zyciu nadzieja i przekonaniem, ze sie udało...Na pewno poczekam, chociaz mam 10 testów o czułości 10 i mogłabym w 6 dniu po zapłodnieniu co świetnie wyczułas. Jak zatestuje to powtórzę ze trzy razy a potem czekam na gina. Bety nie zrobie. Eli rosła mimo pustego jaja....
 
Puk puk Wariatki moje Kochane :laugh2:

Widzę, że jesteście w szampańskich nastrojach dzisiaj :-)

Wisieńka - kciukasy MEEEEGA ZACIŚNIĘTE!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Mama - oj winkuj, winkuj, a wieczorem Toma pomolestuj trochę w kinie :tak: :-) A na jaki film się wybieracie?...
Kaththea - może mama05 ma rację i u Ciebie faktycznie owulka później jest?... Tulę Kochana...
Nika, Maggy - buziaki robaczki dla Was :tak:

A ja dzisiaj też w świetnym nastroju... :-)
 
WISIEŃKA- wiem ,ze bardzo korci ,ale wiesz jak to czasem jest-zobacz jak bylo u Krakowianki??zrobila test a 2 dni pozniej @...pamietasz...zobacz jak bylo u mnie....
blagam Cie kochana,choc ciężko nie testu do @ bo wiesz-co ma byc to bedzie-jak chlopaki dotra do celu -to znaczy chlopak:)) to nie uciekną z tym jajkiem :))

ja juz nie testuje przed @ -znasz moje zdanie i wiecej nie kupie bobotestu strumieniowego-niech sie wypchaja!!
 
Widzę że dzis królują dobre humory:-D:tak::tak:

SERGI hejka słonko:-):-)

MAMA jeszcze raz przyjemności w kinie;-)

WISIENKA a Tobie przyjemności w meblowych sklepach;-)

Ja spadam autko skrobać i wybywamy z Pati z domku... Jedziemy na lopedy i moje dziecko znów przytacha do domy puzzle:rofl2::rofl2:
 
reklama
SERGEEVNA- czesc slodziaku :)
no humorek mam ,chyba mnie wino wczorajsze trzyma:))) ja ekonomiczna jestem -jedna lampka trzyma mnie tydzień :))

a do kina idziemy na 13 na śluby panieńskie-Polska komedia ,nie trzeba czytac-moge sie ściskac a i tak bede wiedziala o co chodzi :))


MONIA- jak tak w pracy ???co tak cicho siedzisz??:))
ZIZI to samo-prosze sie tu przywitać a nie tak cichutko siedziecie-polać winka ??:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry