reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie dziewczyny

Jak radziłyście sobie ze swędzącymi piersiami. Ja oszaleję nie wiem co mam juz robić smaruję oliwką i balsamem i nadal swędzą i są poczerwieniałe.

Macie jakieś sprawdzone sposoby ??

 
reklama
Mama05 nie przejmuj sie u mie tez bardzie Sahara niz Niagara i tez pilam siemie i bez wiekszej roznicy. W tym miesiacu zainwestowalam w zel ktory sie nazywa Pro seed. Czytalam o nim dobre opinie i podobno jest bardzo podobny do kobiecego sluzu i pomoga zolniezykom przetrwac i dotrzec do celu:) Dam znac jakie wrazenia po zastosowaniu:)
 
Jestem Kochane!!!
Gin powiedział ze pieknie rozpulchnione endo i maleńkie cos w srodku!!! Wczesna ciąża - dał mi luteine dopochwowo 2 razy dziennie i mam przyjsc za 3 tygodnie!!! Kazał jutro i w piatek zrobic bete i zadzwonic jak bede miała oba wyniki!!!!
 
Jestem Kochane!!!
Gin powiedział ze pieknie rozpulchnione endo i maleńkie cos w srodku!!! Wczesna ciąża - dał mi luteine dopochwowo 2 razy dziennie i mam przyjsc za 3 tygodnie!!! Kazał jutro i w piatek zrobic bete i zadzwonic jak bede miała oba wyniki!!!!
a czemu odrazu Ci luteine przepisał ?? to chyba na podtrzymanie ?? hmmmmmmm ja nic nie dostałam ale mówił że wszystko ok więc chyba nie ma potrzeby ????? oby :)
Witam!
Dawno nie zaglądałam, dlatego też bardzo mnie ucieszył suwaczek Maryli. Gratuluję:-)
hej kochana co tam u Ciebie ?? i ciesze sie że mój sówaczek wywołał uśmech na Twojej twarzy :) zajrzyj jutro będzie 6-ty tydzień :) hahahaha
 
Monisia - zrób sobie prywatnie toxo IgG i IgM jak Ci lekarz nie dał. Mnie lekarka to samo powiedziała - skoro się nie zaraziłam do tej pory od moich domowych kotów, to już się raczej nie zarażę, tylko najlepiej niech ktoś inny kuwetę sprząta, albo ja w rękawiczkach. Aha, moje koty nie wychodzą na pole. Ponadto toxo łatwiej się zarazić jedząc niedomyte z ziemi surowe warzywa albo surowe mięso. Cieszę się, że wizyta w porządku. :) I ciesz się, że masz luteinę dopochwowo, bo ja mam podjęzykowo i już mi jej smak bokiem wychodzi. ;)

Sol - ja miałam kilka razy operację kolana, raz miałam ZZO. Powiem Ci, że znacznie lepiej się czułam po nim, niż po pełnej narkozie. Tyle, że ja się tego ZZO trochę bałam, więc mi na czas jego wkłuwania dali lekkiego głupiego jasia... Muszę zapytać, czy teraz też jak coś będę mogła takiego lekkiego głupiego jasia dostać...

Wisieńka - poczekaj jeszcze ten cykl. A potem - tak jak pisałaś - lekarz zleci badania. I się wyjaśni, jak Ci pomóc. 35 lat to nie 45 Kochana, głowa do góry. :*

Maryla - ja dostałam luteinę od razu na początku, tak na wszelki wypadek po tym wcześniejszym bardzo wczesnym poronieniu :(. Pytałam, jak długo będę musiała ją zażywać - powiedziała, że raczej do końca, bo ten lek nie szkodzi, a pomaga. Poza tym mam minimalną dawkę - właśnie 2 razy na dobę.
 
Ostatnia edycja:
U mnie w porządku. Ostatnio mam spory apetyt. Wizyta w środę i już nie mogę się doczekać. Dostanę potwierdzenie czy na pewno noszę w sobie chłopca, bo na ostatniej wizycie lekarz nie był pewny na 100% czy to chłopiec.
 
MARYLKA- przepisal mi luteinę w razie W - bo wczesna ciąża i zeby nic sie nie stało...no i bete kazał zrobic dla sprawdzenia jak rośnie pewnie....
KRAKOWIANKA - a co to igx i igm??? Chodzi o toxo tak??? Jak powinna wzrosnąć beta??? Czyli to ze dostałam lutke nie znaczy ze cos zle tylko zeby nie doszlo do poronienia ,tak??? Bo tak Ciebie i gina zrozumiałam...
 
Krakowianka no własnie mi sie tak zadawało że luteine sie przepisuje jak juz było poronienie albo jak są jakieś niepokojące objawy , i sie zastanawiam czy mam sie martwić ze ja nie dostałam na to recepty ??
już sama nie wiem ale chyba najlepiej zaufac lekarzowi ?? jak myślicie ??
U mnie w porządku. Ostatnio mam spory apetyt. Wizyta w środę i już nie mogę się doczekać. Dostanę potwierdzenie czy na pewno noszę w sobie chłopca, bo na ostatniej wizycie lekarz nie był pewny na 100% czy to chłopiec.
haha kochana ja mam spory apetyt od początku :) zresztą zawsze miałam od urodzenia :)
czyli raczej będzie syn ?? no i super :):):):) a macie już jakieś imiona ????? ja nie wiem czemu ale mi sie zdaje że bedzi syn na początku była o tym święcie przekonana teraz nie wiem ale już dwa razy mi sie śnił syn :) a moja mama mówi że syn będzie ale drugi a pierwsza będzie dziewucha - ale to ona chyba sobie sama tak wymyśliła ):)

a powiedz Ciebie chyba na początku też pobolewało co ?? takie skurcze macicy ?? mnie wczoraj i w sobote pobolewało - czyli wtedy jak sie wylegiwałam dziś jeszcze mnie nic nie zabolało :)
 
reklama
Monisia nie martw się. Ja też na początku ciąży dostałam luteinę tak na wszelki wypadek i brałam ją bodajże do 11 tygodnia. A nie miałam żadnych problemów z ciążą ani plamień ani bóli. I też gin powiedział że dają tak z reguły przy wczesnej ciąży.

Ja chciałam pierwszego syna, a drugą córkę ( z imieniem dla dziewczynki mamy problem). A dla syna wybraliśmy imię Adam i to z mężem jednogłośnie. Nie pamiętam żeby mnie coś pobolewało choć zanim dowiedziałam się, że jestem w ciąży to bolało jak na okres a później kuły mnie jajniki. A kiedy masz wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry