reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MARYLKA no pewnie, że Ci nie mam za złe posta:)
narazie się żegnam, bo muszę lecieć z psem i później moge nie mieć czasu wpaść...
 
reklama
Witam sie poniedziałkowo:happy:
Ja zaraz lece do Mamy a wcześniej musze tsh zrobić bo jutro wizyta u ginki i chce mieć świeże badania - mam nadzieje, że już bedą ok...

Byliśmy przedwczoraj w sklepie i była megaaaa kolejka... aż tu nagle ktoś nas zawołał do kasy i podeszłam pierwsza :szok: Brzusio coraz bardziej widoczny jak widać:happy:

Marylka mnie też tak ciśnie i momentami pobolewa... a przede wszystkim jak długo chodze albo stoje ale wtedy sie kłade i jest lepiej.

Lece Kochane sie wykąpać i sie zbieram powoli.
Miłego dnia!!
 
Marylko Ładnie to ujełaś z tym wodospadem, pewnie jestem dobrym pływakiem... Kochana to odpoczywaj więcej a na pewno będzie jak mówi Krzysia si.
Ogarnęłam sie i wziełam do roboty. Pomału zrobię porządek bo obiad gotowy, a potem wyjde na słonce nałapać promieni( znaczy pranie na balkonie rozwieszszę)
 
Witam sie poniedziałkowo:happy:
Ja zaraz lece do Mamy a wcześniej musze tsh zrobić bo jutro wizyta u ginki i chce mieć świeże badania - mam nadzieje, że już bedą ok...

Byliśmy przedwczoraj w sklepie i była megaaaa kolejka... aż tu nagle ktoś nas zawołał do kasy i podeszłam pierwsza :szok: Brzusio coraz bardziej widoczny jak widać:happy:

Marylka mnie też tak ciśnie i momentami pobolewa... a przede wszystkim jak długo chodze albo stoje ale wtedy sie kłade i jest lepiej.

Lece Kochane sie wykąpać i sie zbieram powoli.
Miłego dnia!!
misia no widzisz a ja mam na odwrót chyba jak dużo leżałam to mnie bolało a jak jestem w pracy i sie krzątam to mnie nie boli - jak na razie chyba moje dziecko będze po prostu ruchliwe i nie uleży w miejscu :) no da nam popalić :) ale i tak będzie najukochańsze :) ale jakby sie u mnie te bule jeszcze pojawiały to jutro zadzwonie do gina nie ma to tamto lepiej sie upewnić ale tak jak mówie dziś mnie jeszcze nic nie bolało :)

Misia to super taki gest i chyba żadko spotykany w sklepie :)

a teraz uwaga powiem wam mój sobotni zwarjowany sen :) śniło mi sie ze chciało mi sie kupe :( i poszłam do łazienki i okazało sie że raz dwa urodziłam dziecko i ze na początku nie oddychało ale chuchnełam na nie a potem tak usta usta i zaczeło płakać i oddychać i dre sie dzwoń po karetke urodziłam a kamil chyba rodzisz a ja nie urodziłam syna :)
 
hejoooo :-D:-D:-D

wzięłam apap głowa mi pęka:wściekła/y::wściekła/y:, ale nic nie dał, boje sie brac kolejnego, bo jezszce zre ten cholerny antybiotyk ( dziś sotatni dzień ) ale nadal czuje się chora, nos zatkany i ten łeeeeeeeeeb, moze to zatoki nie wiem, kuzwa !!!

kyra - nie bój żaby:tak:, na tym samym wózku jedziemy w tym miesiącu, ja tez biore antybiotyka i tez czekam na @ dzis chyba 24 dc a ostatnio miałąm 25 dni, ale objawów nul nul nul , poprostu zero, nawet nie czuje, ze mam @ dostac:rofl2:

A wiecie co robie buraki tarte sama i głupia ejstem bo je obrałąm do gotowania i cały sok jest teraz we wodzie :rofl2::rofl2::rofl2: ale jak myslita moge z tej wody zrobic jaki barszczyk ??? :crazy::crazy::crazy:
 
Hej palemka. To sie usmiałam. Jak bardzo czerwona to zrób barszczyk. Ja juz od dawna nie gotuję tylko kupuje takie tarte w słoiku. Nerwów nie mam do gotowania buraków , długo trwa i paluchy czerwone. A jak nie ma objawów @ to może nie przylezie...
 
:eek::eek::eek::eek:wisienko - czesc kochana ;-), a no widzisz, gotuje te bestie juz dwie godziny i tylko się głodna zrobiłam, bo te bulwy nadal twarde, :wściekła/y:to jest perwszy i ostatni raz jak sie za to zabrałam. :tak:Jak się wkurzę, to do sklepu zaraz pójdę i kupie gotowe !:tak::tak::tak:
A co do wredoty @ to lepiej, żeby przyszła, bo wiesz biore ciągle te antybiotyki i bym sie zestrachała,,,dosłownie
 
Palemka a ja to bym barszczyku zjadła. No myslę, ze ten antybiotyk w tym czasie to niewiele by zaszkodziła, Ale niech bedzie jak chcesz. Ja zrobiłam spagetti ale nie mam na nie ochoty i zjadłam śledzia.Teraz powiesiłam juz pranie i nastawiłam drugie. Biorę się za kurze i podłogi. Wyjazd na weekend i konsekwencja syf w domku. Ble nie chce mi się sprzatac ale przynajmniej mysli zajmę. Pol w pracy, pewnie wróci późno, Maciek w szkole... A ja szukam sobie zajęcia i sposobu by uniknąc sprzatania....
 
Wsienka jak nie chcesz spagetti to ja z chęcią pomoge :) zresztą palemki barszczem też nie pogardze :) ja moge wcinać wszystko :)
alesz mi sie już nic niechce :(((((((((((((((((((((
 
reklama
A ja byłam taka głodna, ze nie czekałam i na wpół twarde potarłam i zjadłam
A co ! A teraz chyba się na spacerek wybiorę ... Pięknie słonko świeci
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry