reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
test niestety negatywny...dostalam juz @ wiec wiem ze napewno nie jestem w ciazy...no coz za dwa tygodnie dalsze starania :-)

mam pytanie: co robicie zeby nie zwariowac?ja sobie caly czas wmawiam zeby nie myslec zeby sie wyluzowac ale i tak mysle :crazy: kurcze dopiero zaczelismy starania....co bedzie dalej :baffled:
Tule kochana:-(
Nie da sie nic zrobic zeby nie myslec....ja zaczełam diete Dukana no i sie udało, ale tak całkowicie nie przestałam jednak mysleć - im blizej terminu @ było tym bardziej myslałam!!! No ale faktycznie dietka moze zmieniła troche tor myslenia i sie udalo w 5-tym cyklu staran;-)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jak się "czuje" ciągnięcie podbrzusza? Co to przypomina? Tak jak owulacja zbicie igły, czy jak skórcz?
 
kurde przypaliłam pieczarki:(
MONISIA robiłam test chyba 6 dni temu, jeśli dobrze liczę, czyli w 24 dniu cyklu...
SOL nawiązując do naszej piątkowej rozmowy muszę dodać, że się z Tobą całkowicie zgadzam:)
MAMA mam mieszane uczucia w tej sytuacji...
KATGOLI witaj i życzę powodzenia:) ja staram się też nie myśleć, wyluzować- ale tak całkiem to się nie da:)
 
Witajcie dziewczyny. Pokazuję się, ze zyję. U mnie bez zmian. Jakoś tam leci, bez zadnych wspaniałości ani innych emocji. Zwatpienie mnie ogarnia i wpadam rzadko żeby nie smucic.
 
Dziewczyny mam pytanie. Jak się "czuje" ciągnięcie podbrzusza? Co to przypomina? Tak jak owulacja zbicie igły, czy jak skórcz?
U mnie raczej jak skórcz :) ale nie wiem czy tak jest u Wszystkich...
KYRA - jesli masz 30 dniowe cykle to troche za wczesnie - ja robiłam 2 dni przedterminem @ i wyszedl bladzioch, w termin tez bladzioch, moze troche ciemniejszy, ale jasna kreska....
WISENKO - mozesz tu wpadac kiedy chcesz i smucic ile chcesz - od tego jestesmy zeby wysłuchac i wesprzec!!!!!BUZIOL
 
Ostatnia edycja:
jak jest z tym konfliktem ??? ja dostałam przeciwciała po porodzie, bo ja mam rh - a Zuzia i P maja rh+ wIEC TERAZ TEZ MUSZE ROBIC JAKIES BADANIA MIMO ZE DOSTAŁAM ZASTRZYK PO PORODZIE???

Ja po porodzie też dostałam anty immunoglobulinę ale w drugiej ciąży ryzyko się zwiększa więc trzeba robić badania :tak: Kole 22 tygodnia pierwsze a potem kole 30 i 36 tygodnia się robi czy nie ma przeciwciał anty Rh :tak: Karola ma prawdopodobnie plusa jak M ale za rok dopiero będziemy jej robić badania bo póki co nie było potrzeby :tak: A to badanie w każdej ciąży przy konflikcie się robi :tak: A mi gin jeszcze mówił że szkoda ze właśnie po pierwszym porodzie dostałam bo teraz ryzyko konfliktu właśnie podobno większe niż jak nie ma konieczności podania :-(

kyra - łooo matko - a o czym w piątek była rozmowa? Bo ja mam pamięć super... krótką :-D Ok już znalazłam :-D :-p

Wisieńka - nie wolno się łamać tylko działać :tak: Będziesz znowu mamą - ja Ci to mówię a już kilku wykrakałam :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja po porodzie też dostałam anty immunoglobulinę ale w drugiej ciąży ryzyko się zwiększa więc trzeba robić badania :tak: Kole 22 tygodnia pierwsze a potem kole 30 i 36 tygodnia się robi czy nie ma przeciwciał anty Rh :tak: Karola ma prawdopodobnie plusa jak M ale za rok dopiero będziemy jej robić badania bo póki co nie było potrzeby :tak: A to badanie w każdej ciąży przy konflikcie się robi :tak: A mi gin jeszcze mówił że szkoda ze właśnie po pierwszym porodzie dostałam bo teraz ryzyko konfliktu właśnie podobno większe niż jak nie ma konieczności podania :-(

kyra - łooo matko - a o czym w piątek była rozmowa? Bo ja mam pamięć super... krótką :-D

Wisieńka - nie wolno się łamać tylko działać :tak: Będziesz znowu mamą - ja Ci to mówię a już kilku wykrakałam :-D
No to ja juz nic nie kaman??? To po co te przeciwciała wstrzykuja jak jeszcze gorzej???? wrrrrr....
WISENKA -ojjj faktycznie SOL potrafi ładnie krakac:tak::-D:tak:
 
WISIENKA! nie żartuj! wpadaj jak najczęściej i smuć ile wlezie!
A nie wiecie co słychać u MARAN-ATHA? jakoś dawno jej nie widziałam...
 
Tak szczerze to nie wiem po prostu co pisać. Cykle poplatane, nie wiem kiedy mam owulkę i czy mam, raczej nie mam. Gin mówi, ze jest bez zmian patologicznych i oki i zeby poczekac jeszcze jeden cykl a potem będziemy się badać . Niby są staranka ale i tak z nich nic nie wyjdzie, nawet nie wiem kiedy powinnam testowac. Biorę len , który nic nie daje. Mierze tempkę jest ciągle taka sama. Mam po prostu dośc.
Spagetti o tym swiadczy, Napoli, na obiad. Robię tylko wtedy jak mam doła bo nikt u nas nie lubi. W domu mam bałagan. Jakoś sie sypię czy cos.....
Nawet moje staranka nie sa normalne.Czemu kurka nie mam choćby normalnych cykli!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Tak szczerze to nie wiem po prostu co pisać. Cykle poplatane, nie wiem kiedy mam owulkę i czy mam, raczej nie mam. Gin mówi, ze jest bez zmian patologicznych i oki i zeby poczekac jeszcze jeden cykl a potem będziemy się badać . Niby są staranka ale i tak z nich nic nie wyjdzie, nawet nie wiem kiedy powinnam testowac. Biorę len , który nic nie daje. Mierze tempkę jest ciągle taka sama. Mam po prostu dośc.
Spagetti o tym swiadczy, Napoli, na obiad. Robię tylko wtedy jak mam doła bo nikt u nas nie lubi. W domu mam bałagan. Jakoś sie sypię czy cos.....
Nawet moje staranka nie sa normalne.Czemu kurka nie mam choćby normalnych cykli!!!!!!!!!!!!!!!!
WISENKA -wpadaj do nas czesciej, bo SOL ma dobry wpływ na Fasolkowanie a nasze &&&&&&&& działaja cuda:-D:-D:-D
A ja lece szykowac sie na wizyte...boje sie jak nie weim co:szok: Jak wróce to opisze co i jak!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry