reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczynki mam pytanie. Kiedy moga sie pojawic poranne mdlosci? Chodzi mi o cykl. Od 4dni co wieczor mnie mdli. Mam 20 dzien cyklu.
 
reklama
Ja sama nie wiem..
Powiem Ci, że ja też zaraz po tym, jak zaszłam (po dniu owulacji) czułam, że jestem w ciąży, miałam mdłości, zgagę, chociaż to dziwne, potem mi minęło..
Jak zrobiłam test 6 dni przed @ wyszedł negatywny, a potem jak nie dostałam @ zrobiłam aż 3 i 3 pozytywne..
Więc niektóre kobiety, mogą odczuwać dziwne samopoczucie w czasie zagnieżdzania, ja dostałam do tego jeszcze zapalenia pęcherza :p
 
Witam wieczorową porą :-D

M już wrócił. Ja sobie posprzątałam trochę łazienkę, trochę przedpokój trochę salon - takie małe regaliki na których się wszystko kładzie a potem zostaje tam niesamowity bałagan :-p Nigdy nie mam serca ich posprzątać więc dzisiaj się za nie wzięłam choć padam na pysk :sorry: Pozmywałam gary, pranie zdjęłam i powiesiłam kolejne a M dałam dzisiaj labę bo jutro jedzie na dwa dni :-( Spadam mu umyć plecki :-p
Pierwszy raz odkąd pamiętam smakował mi boczek - wyszedł super ale mimo wszytko jak na mnie to za tłusty. Ale dobry :tak:

Spadam usypiać Karolę
Dobranoc :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczynki:happy:

Wlasnie wrocilam od lekarza i dostalam skierowanie na zrobienie nastepnego scanu w 11 badz 12 tyg. Doktorka powiedziala ze zanim bysmy chcieli poleciec do Japonii wskazane jest zrobic ten scan i badanie krwi...No i tak sie zastanawiam nad tym wyjazdem:baffled: jak S wroci musimy to przedyskutowac bo nie wiem czy warto ryzykowac pod koniec I tyrmestru:baffled: Zawsze mozemy poleciec w II a wtedy jest bezpieczniej:sorry2:
Monia zapomnialam Ci napisac zebys sie nie martwila bo Twoj maz tez tak kiedys wyjdzie z gabinetu ze "swieczkami w oczach" tylko badz jeszcze troszke cierpliwa Kochana :*
Marcepanek dla Ciebie duzo zdrowka i dzidzi. Bardzo sie ciesze ze juz czujecie sie lepiej:tak:
Sol slodka ta Twoja mala:-D

Created co do luteiny u mnie tez jej nie przepisuja. Nawet mi dzisiaj nie chciala dac zadnych srodkow rozkurczowych bo powiedziala ze jak brzuch pobolewa w czasie ciazy troche to dobrze bo tak ma byc i macica sie rozciaga....:baffled:

No nic mykam uskutecznic poranna drzemke:tak:
 
Moorgana witaj wśród nas.

Created Zapalenie pęcherza też przeszłam. A powiedz mi czym się leczyłaś? Ja brałam urosept. Pomyślałam, że skoro to ziołowe to nie zaszkodzi. Ale jak okaże się, że jestem w ciąży to lekarza spytam czy można brać.
 
Cześć Dziewczynki:)

Moorgana witaj:)) Rozgość się:)

Krolowafal ja często mam zapalenie pęcherza:(( I też uroseptem leczę... ale wiesz kiedys mi babka dala taki lek w saszetce - 1 saszetka tylko i to sie pije ina jakieś 2-3 lata miałam spokój... Ale za chiny nei pamiętam co to...

Jaewa ja bym chyba jednak nie leciała... Ja wiem że nie można przeginać z tą troską ale jakby nei daj Boże coś się stalo to nigdy byś sobie tego nei wybaczyła... II trymestr jest juz bezpieczniejszy. Bo tojednak dlugi lot i zmiana klimatu. Ale to wasza decyzja:) Dobrze że na usg wsio ok:))

Sol widzę że nie ja jedna walczę z papierami i chomikowanymi pierdulkami:)) Wyobraź sobie że ja mam caly pokój taki:szok: wrzucaliśmy tam wszystko jak leci (no papiery trochę ukąldąłam wg ważności - umowy w koszulkach itp) i teraz postanowiąłm się wziąć za to.... Marnie idzie:(



Czy ta pogoda się kiedyś zmieni??? Jeszcze chwila i sie rozchoruję! Codziennie łazimy po ok godzinę z psem i pada i jest zimno i mężuś mi już wymięka... Pomimo picia witamin i cytryny i miodu...:angry: Ja chce słońca!!!!!!
A ja sobie wczoraj wyjęłam wreszcie moje krysztaly (oj takie kieliszki kryształopodobne) które stały w skrzyni z 1,5 roku:)) Umylam wszystko i dziś poustawiam. Takie małe a tak cieszy:))
 
Ostatnia edycja:
Witam...
Nie spałam całą noc :nerd:
I uwaga!!!!!!!! Dziś miałam pierwsze starcie z "kibelkiem"!! Ale czad!!! :-D
Buziolki*



MAMA, trzymam &&&&&&&&&&&&& za Toma, Ty wiesz :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Monia a może masz gdzie się dowiedzieć? Będę wdzięczna za każde info w tej sprawie.

Ewelina no to poczułaś, że dzidziusia będziesz mieć. Mam nadzieję, że starcie było krótkie i ostatnie ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry