reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
buńcia- Ty powinnas dostac @ za dwa dni ? o kurczaczek, testujesz wtym miesiącu dziouszka czy niet ?

nie słonko, już nie testuję :-p dziś zrobiłam teściora, bo jestem w trakcie przeprowadzki i bałam się czy mogę nosić- tzn. musiałam się upewnić, że mogę. no ale jedna krecha- w sumie test to tylko formalnośći była, bo czuję że @ idzie. jak się opuźni to pewnie dzień lub dwa, bo później mnie cycolki zaczęły boleć, więc może coś tam nie teges. ja tam narazie nie mam czasu na zaciążanie- skoro 2 lata na to czekałam, to teraz chwilowo nie mam czasu. muszę zrobić porządek z gratami, przenieść się, uporządkować też relacje z małżonem, bo ostatnio bywało kiepsko. dużo pracy przede mną, więc nie myślę o tym ;-) jak dla mnie, to staranek nie ma- jest bzykanko na zachcianko i tyle. nawet nie patrzę który dc, bo mi się nie chce czasem specjalnie czaić na suwaczek ;-) ostatnio czaiłam bo musiałam zobaczyć w jakich dniach przypada mi @.

rany, ale siem rozpisałam :eek: i tylko o sobie.

pozdrawiam was dziewczyny i uciekam do wyrka, do małżona ;-) rano trzeba wstać i dalej walczyć z graciarnią :dry:
 
reklama
NAGA no rzeczywiście - różnią się tylko Motylkami:-D:-D:-D Papapa

MLODAM slodkich senków;-)
 
nagapalma dzięki, oby:-):-)
mlodam a mamy nowa sypialnie i szukam jakiegos oswietlenia do niej;-);-)
 
Witam Kochane,

Z rana o 5am trudno nadrabiac...Wiec wybaczcie...

Misia bidulko mam nadzieje ze juz czujesz sie lepiej. Jak ja robilam badania 2 dni temu moja fasolka tez miala 11mm i serduszko bilo jak dzwon :)

Hope ciesze sie ze USG wypadlo pomyslnie :*

Created spolczuje mdlosci, mnie wczoraj glowa bolala ale juz przeszlo.

Ja dzisiaj ide do lekarza i kupic sobie jakis krem do smarowania brzuszka bo mimo tego ze jestem szczupla moj obwod sie powieksza i choc trudno moze w to uwierzyc juz widac brzuszek :)

Sciskam Was wszystkie i kazda z osobna :)
 
Kochana muisz troche jeszcze poczekac jakies moze 2 tygodnie:tak:
Jedne maja tendencje do wybijania szybko inne nie...Nie martw sie jeszcze urosnie:-D
Mysle ze u mnie to nie dzidzia bo za mala ale powiekszajaca sie macica:sorry2:
Ja mam prawie taki jak miala Maggy :happy:
Ok chyba pojde jeszcze na troche sie polozyc:tak:
Spijcie dobrze Kobietki;-)
 
Create - ja Cię nie chcę pocieszać, ale ja już prawie kończę 12 tydzień, a nawrót mdłości mam. Moja koleżanka z pracy mi mówiła, że Jej tak nawracały do 7 mca. ;)

Jadzia - no to bardzo dobre wieści, gratulacje. :)

Sol, Misia
... moja już od pleneru dokładnie 2 lata wisi w szafie o_O i tylko jest ręcznie zaprana... Muszę ją wreszcie oddać do pralni, może jeszcze się ją uda sprzedać.
 
CREATE cierpliwości... dopiero co zrobiłaś test a już chcesz żeby brzuch bylo widać:-D:-D nie bój się - doczekasz się...

JAEWA jak już rośnie to smaruj brzunio:tak::tak: i pogłaszcz Go ode mnie;-)

KRAKOWIANKA życzę aby te mdłości zupełnie odpuściły:tak::tak:

ja mówię dobranoc i pchły na noc:-):-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry