reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
naga ja w ferie zimowe wyladowalam u lekarza, bo goraczka, gardlo i zle sie czulam a wyszło ze w ciąży jestem... znaczy byłam :/[/QUOTE]

dupa blada ja tam w nic juz nie wierze, cudów ni ma - nie ?

buńcia- Ty powinnas dostac @ za dwa dni ? o kurczaczek, testujesz wtym miesiącu dziouszka czy niet ?
 
reklama
no teraz dokończę bo musiałam oddać na chwilę kompa M a chwila zrobiła się godziną:sorry2:

PYSIA &&&& żeby wredota @ nie przyszła;-)
MLODAM hejka:-) a i nas jakoś leci...
NAGAPALMA hej:-) kuruj się kobito - zdrówka życzę:tak::tak:
 
mlodam, nika dzięki :-) mam taką nadzieję... eh ciężko wyczuć jak to z tą @... :crazy:
w ogole przez okres ostatnich kilku dni bylo mi jakoś mdlo, raz wymiotowałam ale i też przez kilka dni chodziłam z takim uczuciem ciężkości w brzuchu... eeee to chyba nie ciąża
 
pysia - jaaacie mdłości , wymioty, no objawy troche ciążowe chyba, trzymam kciuki w takim razie &&&&&&&&&&&&
nika - dopiero terza zwróciłam uwagę, że podobne suwaczki may heh :p
 
ewula, nika - dzięki :)

dzieciaczki położyłam do łóżeczek i teraz zabieram się za prasowanko
słomiana wdowa ze mnie dziś i jutro :(

życzę dobrej nocy :)
 
Po półtora roku bzzzzzzykania się:-D:-D:-D bez żadnego efektu:-:)-:)-(, nie mam siły wierzyć:tak::tak::tak:, jestem tu chyba tylko dlatego, bo sie do Was przyzwyczaiłam i polubiłam ...:blink::blink::blink:
 
mlodam - no nie mam bladego pojecia i jedno i drugie klapa, zmykam do kuchni, zur musze wstawić, bo "stary" wraca zaraz z roboty hehe
kolorowych snów !!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry