reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a proszę bardzo:-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Buniu- marchewka z groszkiem pyyyyyyyyyyyyyyyyszne:tak::tak::tak:
 
reklama
dziewczyny dzwoniłam do gina wizyta jutrzejsza aktualna na 100 % także bardzo sie cieszę - obejrze sobie moje maleństwo na 3D i moze dowiem się czy nosze Patryczka czy Patrycję :)
 
Sorbuś fajnie, że będziesz miała tą wizytę w sobotę. Wyobrażam sobie, że już pewnie nie możesz się doczekać.
Ewcia a jak Ty się czujesz? Kiedy masz wizytę u ginka?
 
Kochane moje Ciężaróweczki....mam prosbę...slijcie fluidki....za tydzien mam termin @...wolałabym by nieprzylazła:zawstydzona/y:;-)

Ja też się pod tym podpisuje. Też za ok tydzień powinnam mieć @. Monisia wygląda na to, że razem będziemy testowały.

Monisia, ja mam za dwa dni termin i siedzę jak na szpilkach, czekając czy będzie czy nie.
mówicie i macie
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a proszę bardzo:-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Buniu- marchewka z groszkiem pyyyyyyyyyyyyyyyyszne:tak::tak::tak:
no i wiedziaa że zjesz wszytsko ale to nic bo już mi sie odechciało :):):) zjadłam babciny sosoik z bółeczką i jestem happy :)
 
Bardzo dziękuję za fluidki. Na razie o efektach nie myślę. Boję się zarówno jak test będzie pozytywny jak i negatywny. Ale kciuki trzymajcie!!
 
Pszczółka jutro czyli w piątek :) i masz racje nie mge sie doczekac juz

oki babeczki do jutra

przesyłam tez fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja Maminka do mnie przyszła, ja tu pełna nadziei, że będziemy rozmawiały przy kawce, a ona mi przyszła zapasy jedzonka robić, chyba na rok :-D:-D:-D Chyba wyczuła nosem, że ja przy nadziei....jakoś mi się dziwnie przygląda...a poza tym jakie zdziwko zrobiła, kiedy mnie zobaczyła leżącą :szok::-D:-D:-D


Gwiazdeczka
, a proszę!!!

http://img534.imageshack.us/i/1007640.jpg/
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry