reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...

Ewelinko - moje ogromne gratulacje :tak: :-D

Marylko - to pilnuj się ;-) I nie przejmuj - łatwiej mi połączyć posty niż przenosić te pousuwane :tak:

jaewa - ja bym się na 9 godzinny lot nawet w drugim trymestrze nie pokwapiła ale wiem że latają i nic się nie dzieje złego. Żona kolegi latała kilkakrotnie w drugim trymestrze z Warszawy do LA w stanach i nic jej nie było :tak: Jedynie jej kręgosłup lekko dokuczał ale jak miała raz kryzys to przeniosła się do innej klasy i się położyła po prostu na fotelu i jej przeszło :tak:



Ja idę was podczytać powoli bo po wizycie u dentysty mnie dodatkowo szczęka boli :-( Popękały mi kąciki ust od lateksu bo mam alergię a na dodatek miałam niezłe krwawienie z dziąsła tak ze musiała mi adrenaliną hamować przez 10 min :-( A teraz nie mogę jeść tą stroną bo mnie całe dziąsło po tej stronie boli :-( Jakoś zjadłam drugą stroną kanapki na obiad bo mięsa bym nie pogryzła :-( A dalej czuję się jak pijana i potrącona przez samochód :-( Chyba się zaraz znowu położę :-(


monisia - z dedykacją od mojego głównego rozgrywającego:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ewelinka WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE !!!!! a o maleństwo jak najbardziej się pomodlę :)

dziewczyny ja trzymam kciuki mocno, żeby te @@@@@@@@@@@@ nie przylazły i czekam na same pozytywne testy.

dziś Maranka ma usg i mam nadzieję, że podpatrzy co ma pod serduszkiem.

Ja zapisałam się na usg na 4 października do mojego sprawdzonego ginka i będę wiedzieć na 100%.

Buziaki dla was bo spadam do moich chłopaków (sami się rządzą, więc nie poznam domu...)
 
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...

Ewelinka - gratulacje z calego serducha!!! :-):-) Wspaniala wiadomosc!!! Ciesze sie, kochana i zycze zdrowej, pieknej ciazy! :happy::happy: I prosze o fluidki. :tak: A widzisz, my wierzylysmy! :tak:

Ja w pracy, masa ludzi... Ufff... :szok: Mam nadzieje, ze mi czas szybko zleci do tej 22.oo!
 
hej Laseczki!!!

witam się po pracy :D już w domku, kończę zupkę i muszę wreszcie zrobić pranie... góra taka narosła że wstyd...
a u mnie @ rozkręciła się na maksa. brzusio booooli. naszczęscie nie tak że musze łykac tabsy, bo nie chcę za duzo brac.
 
Ostatnia edycja:
Przysnęło mi się ciupinkę.. :|


Zapmarta, Mery-beth,
dziękuję*

Zizi, spokojnie, doczekasz sie swoich II kreseczek ;-)


A gdzie to wszystkie się podziały????
 
Ostatnia edycja:
jestem na chwile..
EWELINKA- ogromne gratulacje!!! przepiękna wiadomość!!tak czekalam na Twoje krechy o oto są!!! :))


bylam po Domisia,wrocilismy spacerkiem i po chwili przyszla kumpela z 8 m-czną Anastazja,posiedziala do 15.00 i poszlysmy po Zuze-Ona poszla z nami kawalek.niedawno wrocilismy do domku i zaraz bedzie Tom-wstawilam juz Mu kuraka do piekarnika;-)


MARAN- czekamy na wieści z usg:tak::tak::tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry