reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja wiem, że inaczej Kochana...
Ja biorę tylko luteinę...
u nas było inaczej ze stratą, więc dlatego tylko to...

Boję sie cholernie tej mojej wady:-(
ale nie popadam w paranoję....

Pod język czy dowcipnie lutkę bierzesz???
Ja wczoraj też sobie zapodałam dwie od razu dowcipnie, bo jeszcze miałam w domu z poprzedniej ciąży...no i kwas foliowy, nic poza tym...
U nas nic innego też nie wymyślą, bo ponoć tamte straty to wina "złych plemników", więc wiesz....no ale jak pisałam zobaczymy w poniedziałek!

Kochana, a sorki, że spytam....z jaką wadą macie do czynienia?
Ja też się boję....cholernie...latam co chwila do łazienki spr czy bielizna czysta, choć wiem, że to żaden wyznacznik...strach już zawsze będzie, ale nie możemy pozwolić by przerodził sie w paranoję....

Damy radę kochana!!!!
 
reklama
Hahah - widzę, że się spóźniłam z przepisem ;)


Spoko :))
ale mimo wsio dziękuję :))

Dobra, idę wysuszyć włosy i do sklepu :))

Będę za niedługo :))


Buniu-
ja właśnie to pamiętam ze szkolnej stołówki, bo mama nigdy nie robiła :))
Już się nie mogę doczekać jak będę to jeść :))


Ewelinko-
mam dwurożną macicę...
Nie jest to potwierdzone na 100% bo musieli by mi zrobić HSG ale w ciąży nie można...
Z usg to wynika, ale po cc lekarz też coś mi wspomniał o złej budowie...
z tą wadą Maleństwa się traci w późniejszym etapie ciąży...
i to był na 98% powód odejścia u mnie wód w 15tc z Maciusiem...
Jedynym plusem jest to, że jednak macica już pracowała i kolejna ciąża jest w lepszej "sytuacji"
Luteinę biorę podjęzyk...
Najpierw brałam dopochwową, ale cholernie się bałam aplikować... a to dlatego, że nie chciałam sobie grzebać... jakieś dziwne wyobrażenia, że mogę zaszkodzić Dzidzi...
No i oczywiście jeszcze kwas foliowy :))
ale mam skończyć to opakowanie i przerzucić się na witaminy :))
 
Ostatnia edycja:
Ewcia, będzie dobrze!!! Dobrze, że od początku jesteś pod okiem gina...i wiecie przynajmniej co i jak...:tak:
Też bym wolała pod język lutkę, ale tylko taką mam w domu póki co...też nie lubię "gmerać w kaczce" :-D
 
Ewcia, będzie dobrze!!! Dobrze, że od początku jesteś pod okiem gina...i wiecie przynajmniej co i jak...:tak:
Też bym wolała pod język lutkę, ale tylko taką mam w domu póki co...też nie lubię "gmerać w kaczce" :-D

Musi być:tak:
I zobaczysz, że tym razem MUSI nam się udać :*;-)

Myślałam, że to coś ze mną nie tak, że nie chcę dowciapnej:-D:-D:-D

A i oczywiście mamy jeszcze ZAKAZ współżycia,
ale na to K. był przygotowany od dawna...
 
Ewcia, ja wczoraj P powiedziałam zaraz jak II krechy zobaczyła..."no kochanie, bzykano idzie w niepamięć na dłuższy czas", mimo iż nie wiem czy mamy zakaz, ale jakoś stracha mam...
 
Marylka- galaretkę mam, ale nie zrobioną:-D:-D
ale mam w lodówce ciasto krówkę;-)


Ewelinko- suwaczek śliczny;-)
dobra, idę się brać, bo powera dostałam,
ale teraz nie chce mi się odchodzić od kompa:-D:-D
ja sie pisze na tą marchwke z groszkiem bo już za mną drugi dzień chodzi i kapuśniak :):):) - musza dzis kupić kapuste i sie uśmiechnąc do babiczki jak jutro wróce z pracy będzie już na mnie czekac :) - jak ja mam z nia dobrze :)
 
Cześć dziewczyny!

Nie wiem czy mnie kojarzycie, bo mało bywałam , bo jak zaszłam to czułam że może nie jestem tu mile widziana i przeniosłam się na majówki. Ale podczytuje Was codziennie i ta głupio się czuję jak jakiś podglądacz:sorry: więc jeśli pozwolicie tu i tu z Wami popisze.
Cały czas wszystkim kibicuję i mocno przeżywam gdy coś idzie nie tak:-(

Napiszę trochę co u mnie. Niestety lekarka podczas pierwszej wizyty wykryła że kosmówka się odkleja i powstał jakiś krwiak:/ No i leże plackiem (tylko na siusiu mogę wstawać) do kolejnej wizyty 01 października. Oczywiście dostaję na głowę leżąc i zamartwiając się:-(

ewelinko gratulacje!!!

za marcepanka mocno trzymam kciuki!!!

ewcia ja zamiast margarynki masełko daję a resztę tak jak Bunia;-) a moja babcia dawała jeszcze śmietanki;-)pychotkaaa
Do mnie dziś koleżanka z sushi przyjeżdza:-)bo uwielbiam. Ale tylko z pieczoną rybką mogę bo z surową nie będę ryzykować.

No napisałam , mam nadzieje że będzie mi się regularlnie udawać:)
 
Ostatnia edycja:
Ewelina- ja tak samo, a dokładniej od owulki, gdy jeszcze nawet nie wiedziałam, że Dzidzia jest...:zawstydzona/y:
a lekarz ostatnio mi powiedział, że narazie ZAKAZ, że potem zobaczymy...
ale o tym K. nie powiedziałam:zawstydzona/y:
no cóż boję się:-(
tamtym razem pierwszy raz trafiłam do szpitala po przytulankach:-(


Marylka- spoko, podrzucę Ci;-)
ja uwielbiam kapuśniak i ogórkową, ale ostatnio nie maiłam po tym wesoło:zawstydzona/y:
gdyż sporo czasu spędziłam w wc...
No cóż... przeczyściło mnie:sorry:
i od tamtej pory nie robię nic z kapustą, ani ogórkami...:sorry:


Lilou- witaj :))


No to wysuszyłam włoski i lecę w końcu do tego sklepu:-D:-D
 
reklama
Ewcia mam głupie pytanie - w ciąży nie można współżyć ( matko jakie straszne słowo... ;) )??? Bo teraz już trochę zwątpiłam - zawsze myślałam, że można :szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry