reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia, czyli w Waszym przypadku, lepiej zacisnąć uda i nie ryzykować, bo zbyt wiele jest do straty...na szczęście są inne formy...yyyyyyyyyyy...okazywania sobie miłości :-D, z braku sexu chyba jeszcze nikt nie umarł :-D
 
reklama
Ewcia mam głupie pytanie - w ciąży nie można współżyć ( matko jakie straszne słowo... ;) )??? Bo teraz już trochę zwątpiłam - zawsze myślałam, że można :szok:

Spokojnie można, w pewnych sytuacjach jest zabronione, ale jeżeli z ciążą wsio jest oki to nie ma żadnych przeciwwskazań ;)



Ewcia, czyli w Waszym przypadku, lepiej zacisnąć uda i nie ryzykować, bo zbyt wiele jest do straty...na szczęście są inne formy...yyyyyyyyyyy...okazywania sobie miłości :-D, z braku sexu chyba jeszcze nikt nie umarł :-D

pewnie, że są inne formy:-D:-D:-D
ale na razie mam mdłości i było by nie wesoło:-D:-D:-D


no dokładnie wolę nie ryzykować...
K. wytrzyma:tak:
w poprzedniej wytrzymał , to i tym razem też da radę...



Teraz już naprawdę idę... Będę z doskoku :))
 
Ostatnia edycja:
Chciałam tylko się pochwalić....
Dziś byłam na Betce, wyniki popołudniu lub jutro rano...wczoraj na teście II grubaśńe krechy....jeszcze nie wierzę, że się Nam udało, ale jestem przeszczęsliwa! Póki co zmagam się z bólem żołądka, zgagą i piekącymi czyczkami...lekko dół brzucha pobolewa..od wczoraj, biorę luteinę dopochwowo, wizyta w poniedziałek, proszę o kciuki i modlitwę...strach jest większy, mimo iż wierzę, że tym razem Moje Maleństwo wytrwa do czerwca!!!:zawstydzona/y:

Oprócz mojej ginki, żaden lekarz nie dawał nam szans...tym bardziej jestem w szoku...
KOCHANIE...GRATULUJE Z CAŁEGO SERDUCHA!!!!!JUZ WIEM DLACZEGO MIALAS TAKIEGO POWERA:tak::-D:tak:ZA DWÓCH PO PROSTU!!!!DBAJ O WAS!!!BAAARDZO SIE CIESZE!!!!:tak::tak::tak:
I prosze o fluidki ciężaróweczko!!!!!:tak:
 
Ewela to nam zrobiła niezlego psikusa - tak cichaczem cichaczem i bachh!!!!!!!!! taka niespodziewajka :)

kurcze ale już jestem głodna a tu jeszcze 1,5 godziny w pracy
 
Ja też się pod tym podpisuje. Też za ok tydzień powinnam mieć @. Monisia wygląda na to, że razem będziemy testowały.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :-) Ja Was tak chwilami podczytuje, ale nie mam za dużo czasu żeby pisać. Ewelinka GRATULACJE Życzę Ci zdrowych i szczęśliwych kolejnych miesięcy ciąży.

Monisia, KrólowaFal, Zizi życzę Wam i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za II kreseczki

Widzę, że ostatnio tak mało Was tu zagląda.
Mama jak się czujesz? Mam nadzieje, że kolejny cykl już będzie Twój i każdej dziewczyny która się stara o dzidzie.
Sorbuś a Ty w połowie ciąży musiałaś wrócić do pracy???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry