reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ewcia to jak już dostałaś powera to zrub mi jakiś deserek co ?? np galaretke z owocami bo właśnie jem podgrzany babciny sosik z kurczakiem i marchewką i maczam w nim bółke i tak myśle że galaretka by sie przydała :):):):) nie no żartuje oczywiście wracaj z tej kuchni :)


Ewelina sówaczke piękny i rodzisz tydzień po mnie :)
 
Marylka- galaretkę mam, ale nie zrobioną:-D:-D
ale mam w lodówce ciasto krówkę;-)


Ewelinko- suwaczek śliczny;-)
dobra, idę się brać, bo powera dostałam,
ale teraz nie chce mi się odchodzić od kompa:-D:-D
 
EWELINKO CUDOWNE WIESCI!!! GRATULUJE Z CALEGO SERDUCHA SLONCE!!!!! :))))

Weszlam tylko na chwile Was podgladnac a tutaj TAAKIE wiesci :))))
No Kochana to ja widze ze ten wyjazd do Zakopca byl OWOCNY :p :*
Uwazaj na siebie i malenstwo :)))
Znikam jesc kolacje i spac :)

Ja to mam problem teraz...Dzwonil brat S z Japonii i mowi ze mamy sie zastanowic z ta podroza do nich bo jak ja jestem teraz prawie w 7 tyg a chcemy wyleciec za 5 tyg to lot moze byc niebezpieczny bo jest dlugi ok 9 godzin...
Bardzo chca nas zobaczyc ale martwia sie o mnie i dzidzie bo niby latanie jest niewskazane...Ech juz sama nie wiem...az mnie glowa z tego rozbolala :(
 
Ewelina no a mi odbiło i sie już zastanawiałam jak będzie pogoda i w czym dzieko ze szpitala odebrać :) - ale spoko nic nie kupuje :)
 
Maryla, toż Ty masz wsio pod ręką...h ha ha ha ha

Jaewa, jednak wczasy były owocne ;-), nawet znam dokładną datę poczęcia hihihi
Ewciu, najlepiej poradź się lekarza co do lotu, on będzie wiedział najlepiej... :), główka do góry, na pewno jakieś wyjście jest...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marylka- galaretkę mam, ale nie zrobioną:-D:-D
ale mam w lodówce ciasto krówkę;-)


Ewelinko- suwaczek śliczny;-)
dobra, idę się brać, bo powera dostałam,
ale teraz nie chce mi się odchodzić od kompa:-D:-D
no to ja sie jeszcze zastanowie nad ciastem :)

Ewelina no wiem a wiesz z jaka pasją w oku teraz oglądam te ciuszki :) ale nic poza tym :)

Ewa a brat nie może do Was przylecieć?? czy chcieliscie też wycieszke zaliczyć?? a najlepiej to chyba lekarza zapytać będzie :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry