reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia jeszcze nie dziękuję bo nie chcę się nastawiać tak na 100 % bo potem się można rozczarować jak się tak człowiek nastawi na jedna płeć a potem będzie inna - choć odrobinkę się już jednak nastawiałam ;-):zawstydzona/y::tak:
 
reklama
Ewcia - super wieści

sorbuś - dziewczynki są super :-) Więc gratuluję :-D


A ja pospałam trochę bo nie dość że mnie telepie z zimna to jeszcze mnie zęby zaczęły boleć wszystkie :-( Żyć nie umierać :-( Idę zrobić coś z sobą. Jutro rano muszę obudzić Karolę przed 7 , wypić glukozę w domu i jechać do siorki do laboratorium z posiewem Karoli i swoją glukozą :-p Tak mi się chce że lecę na zakrętach nie wyrabiam :dry:
 
Mery, ściskam mocno...:( Mam nadzieję, że w następnym cyklu się uda!
Ja ku ciąży biochemicznej raczej bym się nie skłaniała. Hormon ciążowy utrzymuje się jeszcze przez jakiś czas w organiźmie, więc beta byłaby na jakimś poziomie, tym bardziej, że krwawienia nie było.

Magada, trzymam kciuki za pozytywny teścik :)

Monisia, jak brałam tabletki to cera była ok (m.in. dlatego też je brałam ;) ) A że z cerą zawsze miałam problem, więc po odstawieniu pryszcze wróciły :crazy: A w ciąży to już w ogóle masakrę miałam na twarzy :wściekła/y:

Sol, buziaki ślę na poprawę humoru i lepsze samopoczucie :)

Mama, no to do dzieła w nowym cyklu, mam nadzieję, że się spotkamy na czerwcówkach :)

Ewcia, niech szkrabik zdrowo się rozwija, gratuluję :)

Sorbek, gratuluję córeczki :)

Dziecko śpi, więc chwila relaksu przy kompie :)

Pozdrawiam wszystkie kobitki i te z którymi nie miałam okazji się poznać :)
 
BLUSIA hejka:-) no my się chyba jeszcze nie znamy;-) Fajnie mieć czas dla siebie wieczorkami:tak: Moja Pati też już w łóżku więc mam luz...

SOL oby samopoczucie jutro było lepsze...
 
Hey laski!
Ja tylko na chwilkę.
Miałam dziś wizytę i krwiak znikł :-)
A tak poza tym to większa połowa ,że to chłopak. Bo jak to Gin stwierdził ,że antenka między nóżkami jest.
Dopiero 13tydzień ,a już takie wieści.
No i ruchliwe to moje maleństwo. A to co czuje to moja dzidzia szaleje.
Od główki do pupki 6,78cm ma ,a w całości to z 10cm już spokojnie ;-)
Jutro zdjęcie wkleję ;-)
Sorbuś gratki ,też bym chciała córcie :-)
marry
tule kochana.
ewcia teraz możesz już nieco odetchnąć no i dbaj o siebie.
Resztę już zapomniałam ;-) tyle stron naskrobałyście ;-)
Zmykam , do jutra ;-)
 
nika - jeśli ma być lepszy to chyba sobie jutro daruję tą krzywą cukrową bo jakoś nie mam nastroju na męczarnie z igłą :dry: A u mnie tylko z lewej ręki mogą pobierać więc ... Nie - za bardzo mnie zęby na tą glukozę bolą :no:

Marcepanek - gratki dobrych wieści :tak:


Idę sobie wziąć procha bo zaraz sobie te zęby powyrywam :-( I idę spać bo mam dość :-( Mieli dzisiaj dzwonić o tą kartę i dziady nie dzwonili. A wolę proszka łyknąć niż się męczyć :no:
 
Sol- ojjj, nie zazdroszczę z zębami.. wrr...


Marcepanek- a nie mówiłam, że się wchłonie :)))
SUPER!!!
 
SOL łyknij proszka i zobaczysz będzie dobrze...

MARCEPANEK super wieści od Ciebie!!!!! Dobrze że krwiak zniknął i teraz odetchnęłaś z ulgą:-):-) Trzymaj się i dbaj o Was...
 
reklama
Marcepanek cieszę się bardzo że takie dobre wieści :) i gratuluję synusia :)

Sol
wiem że dziewczynki są super ale chopczyki tez - cieszyłabym się obojętnie z czego - najważniejsze były słowa - "dziecko jest zdrowe":tak::tak:

dobra zmykam spać dziękuję za kciukaski i trzymajcie jeszcze zebym w czwartek dowiedziała się na 100 %, żeby uparciuszek mały pokazał kim jest :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry